Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk! Ti mit gondoltok a...

Fiúk! Ti mit gondoltok a lányokról és a sminkről?

Figyelt kérdés

Úgyértem, hogy ha egy lány pl nem sminkeli magát, akkor az éretlen és kislányos, vagy inkább természetes, és nem plázacica vagy kisk*rva? Vagy ha egy lány sminkeli magát akkor szerintetek szép, és azért egy lány azért mégiscsak sminkelje magát? Vagy elvárjátok a lányoktól, hogy sminkelje magát,de csak minimális szinte és úgy hogy természetesen hasson? Na, értitek, hogy mit gondoltok, a lányok és a smink kapcsolatáról? :)

15/L


2011. aug. 30. 10:55
1 2
 11/16 anonim válasza:
Az én barátom utálja amikor ki vagyok sminkelve,mindig azt mondja hogy annál szebb nincs mikor egy lány természetesen szép:)Sokat vitázunk emiatt,mert én imádom festeni magam,de lassan kezdi elérni amit akar,mivel már nagyon minimálisan festem magam...egy kicsi rimmel,közbe alapozó,szájfény:)
2011. szept. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
47%
haha.még a végén nekem lesz igazam... (én voltam, akit leribancoztak, csak mert azt mondtam, hogy a lányoknak illik sminkelni.)
2011. szept. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
81%
lányoknak szükséges a smink
2011. szept. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik, ha egy lány csinosan ki tudja sminkelni magát.
2011. szept. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
86%

Először is. Szerintem pofátlanság csak azért leribancozni valakit, mert megmondja a véleményét.

másoodszor, a kérdésedre válaszolva. Ha sminkben jobban érzed magad, akk csak rajta. Tényleg ne ess túlzásba, de én pl, nem szeretek szempillaspirál nélkül mászkálni, mert nem érzem jól magam. Magabiztosabb és szebb vagyok, ha kiemelem azokat amik szépek rajtam és elfedem a hibáimat. :)

2011. szept. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy enyhe smink ( púder az egyenletes bőrszínért, szempillaspirál, stb ) senkin nem ronthat. Ha valaki sminkben szebben érzi magát tegye. Nem a smink határozza meg szerintem a kapcsolatot :)
2011. szept. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!