Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek egy 13 éves lány...

Szerintetek egy 13 éves lány használhat szempillaspirált?

Figyelt kérdés

Szerintetek való egy 13 éves lánynak szempillaspirál? Mert a korombeli lányok közül szinte mindenki használ már. Sőt valaki a szemét is kihúzza feketével. De nekem anyukám azt mondja, hogy ez még nem nekem való, de én szeretnék már használni.


13/L


2011. szept. 2. 13:44
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
79%
hagyjuk már ezt a hova tart a világ szöveget... már ti is idősebbnek akartatok kinézni 14 éves korotok körül tetszeni magatoknak a barátoknak é az ellenkező nemnek
2011. szept. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
26%

Anyukám azt mondta 15 éves koromtól sminkelhetem magam, lakkozhatom a körmöm, szerintem teljes mértékben igaza van!

12L

2011. szept. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Sztem 13 évesnek a szempillaspirál még egy kis szemceruza, max. szájfény elmegy, ha nem túl erősen teszi fel. Nem ettől fognak elzülleni. És attól sem feltétlen lesz az ember bőre rossz, ha rendszeresen sminkel-az tény, hogy hagyni kell a bőrt pihenni, sminklemosás nélkül nem szabad lefeküdni stb. Szval én megengedném, de mondjuk úgy, hogy csak egy réteget tesz fel, mert a pókláb/műszempillahatású brutál drámai szempillák már tényleg nem kiskamaszoknak valók...
2011. szept. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom mit ellenzi mindenki, én sem szoktam gyakran sminkelni magam,de mikor tanulja meg az ember? 20 évesen?

Én is jól tanulok,gimnáziumba járok,zenélek és zenei továbbtanulásra megyek.

Szempilla spirált 7. év közepén kezdem el használni.

2011. szept. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:57


egyetértek:D:D amúgy én 13 évesen festettem a szempillámat, sőt valamikor ki is húztam alul a szemem, és nem engedékenyebbek a szüleim, ez a "mai fiatalok" duma meg kezd unalmas lenni... pedig nem vagyok egy merő vakolat, nem cigizek stb...


16/L

2011. szept. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Persze spirált használhatsz de ha anyud nem engedi,szerintem jobb lenne ha elmennél kozmetikushoz és befestené a szempilládat. Akkor nem kell lemosót venni és nemkell sminkelni se. Énis 13 vagyok hetedikes nemrég kezdtem sminkelni és normálisan. Spirál meg felülre egy vékony vonal tus. És nemnagyon látszik, szép termászetes hatása van. :DD ha mégis spirált veszel miss sportit vagy essencet vegyél:)
2011. szept. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
65%
én 14 éves koromtól spirálozom ki a szempilláimat, mert sokan mondták, hogy szép a szemem, és a spirál meg jobban kihangsúlyozza...de nem szoktam szemkihúzót használni..szerintem az még ráér..
2011. szept. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is 13 évesen kezdtem el spirálozni magam. Most is használok spirált, szemceruzát és színezett ajakbalzsamot, ha nagyon gáz a bőröm, akkor alapozót és korrektort. Mégis rendesen tanulok, a város legjobb gimijébe járok, nem cigizek és nem ment át rajtam a fél város..
2011. szept. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
14:14 aki a videót belinkelte annak a csajnak az anyja olyan hülye mint Suri Cruise anyja. Az is 4 éves lány azt már tűsarkúja van meg smink blablabla. Will Smith lánya is 10 éves de már lemeze van meg 2 kiló alapozó. Noah Cyrus is 12 azt szexi partyruhákba jár ami tök vicces mert látszik hogy még nincs neki semmi
2011. szept. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használd, az ált.sulinkban minden lány festi magát.
2011. szept. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!