Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek egy 13 éves lány...

Szerintetek egy 13 éves lány használhat szempillaspirált?

Figyelt kérdés

Szerintetek való egy 13 éves lánynak szempillaspirál? Mert a korombeli lányok közül szinte mindenki használ már. Sőt valaki a szemét is kihúzza feketével. De nekem anyukám azt mondja, hogy ez még nem nekem való, de én szeretnék már használni.


13/L


2011. szept. 2. 13:44
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
Szerintem használhatsz de ne sűrűn én most leszek 13 és nagyon zavar, hogy a jobb szemem alatt szőke a szempillám a többi helyen meg barna de már nem érdekel mert szerintem a különleges dolgokat nem mindig kell elrejteni
2011. nov. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Isteneem de odavagytok.. Csak szempillaspirálról van szó,nem 423453543 kg vakolatról.Különben is szerintem ilyen korban megengedett.Az előbb olvastam hogy valaki 15 éves korától festheti csak a körmétOO szerintem meg ez a beteges...na m1:D szerintem használhatsz,én 14 vagyok 7. évfolyam végétől kezdtem.Ha minden nap ,ismétlem MINDEN NAP lemosod,akkor nem lesz belőle semmi bajod.De azért alapozót 13 évesen énse használtam,sőt most se!:) Azzal még várhatsz pár évet,vagy lehet nem is lesz rá szükséged.
2012. márc. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Nem a 10. században vagyunk.ha lemosod minden nap,szerintem elfogadható
2012. márc. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Hat ami azt illeti.. Szerintem ennyi belefér. Egy kis korrektor ( ha pattanásos vagy) es egy kis szempillaspiral. Persze tudni kell hol a határ. Ha anyukad nem engedi, mondd el neki hogy tényleg csak természetes hatást akarsz, nem 5kg sminket. Ja es meg valami: használj száj fényt is ;-)
2014. júl. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Szerintem szempillaspirál még teljesen oké, azt hordj amiben jól érzed magad (egészségre nem káros határokon belül)
2015. jan. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ja és ne felejtsd el lemosni a nap végén! (#25 voltam)
2015. jan. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

Egyes emberek ugy csinalnak,mintha "gaz lenne szexelni 13 évesen a pasimmal???" Kérdéssel álltak volna elő.

Nem tetoválást csináltatsz,vagy felnyiratod a hajad,ilyenért nem fognak megszólni.

Persze mértékkel,de nyugodtan használhatsz.Ilyen korban az én osztálytársaim már a szemöldöküket húzták ki,volt tus is,de még rúzs is.

Egyik barátnőm 12 és fél évesen nyiratta fel a haját oldalt.Nem szólták meg érte.Jól is állt neki,de én azért nem nyirattam volna fel.

Évfolyamtársam 13 volt,mikor a bokájára egy violinkulcsot tetováltatott.

Barátnőm 14,orr pct csináltatott,befestette a haját szőkére.

Ezek mind mind durvább dolgok,(valamelyik visszafordíthatatlan is) mint egy kis ártatlan szempillaspirál,amit minden nap lelehet mosni.

Nyugodtan használhatsz.

17/L

2016. okt. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nem tiltja törvény
2019. febr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!