Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy és mivel kell feltenni...

Hogy és mivel kell feltenni az alapozót?

Figyelt kérdés
ne nézzetek hülyének, csak 11 éves vagyok, de a nővérem cukkol hogy még ezt sem tudom. Ezért kérdezem ezt...
2008. márc. 10. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy milyen, én újjal szoktam szétkenni, édesanyám összekeveri egy kis arckrémmel és úgy keni fel, persze ez a folyékonyakra igaz. Van olyan amihez adnak kis szivacsot és azzal is fel lehet vinni. Meg vannak a púderek, amiker púderecsettel vagy pamaccsal. De szerintem a te hamvas bőrödnek még tök fölöd az alapozó és a púder. Sokkal jobb ha nincs , mert csak eltömíti a pórusokat, és szerintem csak akkor kell használni, ha tényleg nagyon csúnya a bőröd és szégyenled vagy már benne vagy a korban és szintén szégyneled. De ilyenkor is ha haza mégy egyből le kell mosni sminklemosóval és aztán megmosni az arcot hogy fellélegezzen. Én nem vagyok alapozó párti, csak korrektort és púdert használok ha szükséges, de egyébként ha smikelek munkábamenet nem használok alapozót.
2008. márc. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Folyékony alapozót nedves szivaccsal lehet szépen felvinni a bőrre.
2008. márc. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Ha kézzel viszed fel, természetesebbnek hat, csak meg kell tanulni egyenletesen elkenni. A szivacs szerintem maszkosabb hatást kelt.

Ami fontos: jó minőségűt érdemes, hogy levegőzhessen a bőr (pl. Maybelline, Miss Sporty, Manhattan termékek, ezek még elérhető árban is vannak).

2008. márc. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!