Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mikor kezdhetek sminkelni?

Mikor kezdhetek sminkelni?

Figyelt kérdés

11/L ,Kipróbáltam már a szemceruzát ...és jól állt,de mikor kezdjek el konkrétan sminkelni a suliban /5.-es vok/ ?

mert ,hogy a elkezdek kibeszélnek... mint egyik osztálytársamat ,őt is kibeszéltük ,hogy úgy néz ki mint egy zombi,meg ilyenek és én nem akarom ,hogy ki nevessenek.

mert úgy szeretnék sminkelni! :)/csak őszintén/ szóval mikor kezdjek el?


2011. okt. 2. 18:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
hát inkább csak egy szempillaspirált használnék! de azért kösz! igaz nem kell még nekem sz.cerka! :D köszi mindenkinek! :)
2011. okt. 11. 14:57
 12/17 anonim válasza:
Nálunk a suliban már a harmadikosok és negyedikesek is festik magukat.. De minek? Nem tudom. Én nyolcadikos vagyok, általában szemceruzával és szempillaspirállal festem magam, de csak ha van elég időm reggel :D szerintem elég ha csak jövőre kezded el festeni magad :) de te tudod. ha már most kezded, nagyon ráncos lesz a szemkörnyéked pár évtized múlva
2011. okt. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

jaj istenem! kösz a tanácsot majd MAJD kezdem el..olyan 13-14 évesen! kösz mégegyszer! képzeld el barátnőm fiatalabb nálam egy fél ével és már úgy festi agát hogy olyan fekete már a sminktől a szeme,h az borzasztó! szemcerka,szempillaspirál... stb.! hát tiszta hülye pedig ő mondta h nem fogja magát festeni az fix,erre ő csinálja ő tiszta hülye!

még1x kösz! :D

2011. okt. 25. 19:08
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

nyugodtan sminkeld magad. én ennyi idősen használtam már alapozót, szempillaspirált, szemhéjpúdert, szemcerkát. és bármilyen meglepő az egész osztály is így festette magát :) szóval szerintem nyugodtan sminkelhetsz. ha meg jól áll akkor pláne. az a lényeg hogy este alvás előtt mindig mosd le rendesen a sminked, és akkor nem fogsz ráncosodni. :) jó sminkelést!

16/L

2011. dec. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Ez borzalmas!!!!! Azért baratkozol a nagymenovel a suliba hogy sminkelhesd magadat!?!?? És raadasul 11 évesen!!!!!!!?!?!? Ez nem normális!! Nehogy 11 évesen kezd sminkelni magadat!!!! Anyukam kozmetikus (nem is akármilyen:-P) és ő azt mondta hogy egyenesen visszataszító hagy egy kislány sminkeli magát!!!! Icurka picurka babák ne sminkeljek magukat!!!! Te is az vagy! Rá ér később! Anya azt mondta hogy ne a sminkel szepitsd magad hanem figyelj a borodre, hajadra stb. Pl.: az arcborodnek vagy hajadnak megfelelo sminket és sampont hasznalj! Hidd el sokkal jobb lesz!!
2014. máj. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Előző válaszoló vagyok :-D csak annyi hogy belezavarodtam:-D szóval a lényeg hogy az arcborodnek megfelelo KRÉMET használj! A többit jól írtam :-D
2014. máj. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Fizikiwi ***** válasza:

Szerintem csak kisérlettezgess, de NE SMINKELD MAGAD SULIBA!!! Az egyik osztálytársam kékre festette a szemét, mindenki röhögött rajta, és leküldték az igazgatóhoz.

12/l

2016. júl. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!