Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zselés műköröm készítése...

Zselés műköröm készítése otthon? Mik szükségesek hozzá?

Figyelt kérdés
Egyszer volt zselés műkörmöm, és imádtam. Az a baj, hogy nagyon gyorsan nő a körmöm, ezért nem engedhetem meg magamnak, hogy rendszeresen töltessem, csináltassam. A legegyszerűbb, sima francia manikűrrel megelégednék, csak nem tudom, hogy pontosan mik kellenének hozzá, s az elkészítését is csak olyan 85%-ba tudom. Nagyon hálás lennék, ha leírnátok, hogy hogy kell lépésről lépésre csinálni és mit mivel. De ha van más tippetek, hogy hogy és mivel lehet szép ápolt és TARTÓS körmöket csinálni, azt is szívesen venném. Előre is köszi.
2011. nov. 3. 12:50
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
98%

Sziasztok! Bár már elég rég szóltatok hozzá a kérdéshez, de kicsit felháborított egyesek okoskodása és negativitása... Ha körmözni akarsz tanuld ki... Ez szerintem nem p*csa vagy nem p*csa kérdése. Sajnos az eltartott plázacicáknak van ki finanszírozza. Vagy pasi vagy a szülők. Sajnos kevés az a dolgozó nő aki megengedheti magának 3-4 hetente újra rakatni. Ha valakinek van kedve, türelme és kreativitása hozzá miért ne próbálja ki. Hú, most bukik rajta X ezer forintot. És? Szerintem mindannyiunknak voltak, vannak és lesznek valamilyen téren próbálkozásai, aztán vagy bukik, vagy jól jön ki a dologból. Az ács szakmával való példázás elég tréfás volt. Nagyon sok olyan ember van aki eltanulta a szakmát és szebben, jobban dolgozik, mint aki tanulta. A párom műanyag nyílászárókat gyárt... A poén, hogy informatikát tanult. És a legnagyobb poén az egészben, hogy már vagy 10 éve dolgozik ebben a szakmában és nem mondanátok meg, hogy nem tanulta. Nagyon nagyon sok olyan helyre, házakhoz, irodákhoz, gyárakhoz hívják ki javítani ahol neves cégek keze munkáját kell kijavítani, újra beállítani. Én cukrász vagyok. Most én is jártathatnám a számat, hogy én tanultam a szakmám és szeretem is, miért kell háziasszonyoknak tortákat/formatortákat otthon kreálni mikor nem tanulták?! Iszonyat sok ilyen blog van a neten. Én meg ámulok-bámulok, hogy milyen ügyes egyik- másik asszonyka. Pedig vannak ám hátulütői ennek a szakmának is. Ha tanácsot kérnek szívesen segítek. Miért ne segítsetek ennek a kérdezőnek is? Miért ne könnyítsük meg a dolgát? Talán mert vannak akik irígykednek, hogy lenne mersze megpróbálni? És talán még kézügyessége is, és bejönne neki? Fura milyen undokok manapság az emberek többsége.

Örülök, hogy mindezek ellenére kapott segítséget és útbaigazítást! Én annyit fűznék hozzá, hogy érdemes mindig nézelődni a neten. Milliónyi video és blog van ezzel kapcsolatban is.


Remélem sikerült beletanulnia a kérdezőnek a dologba és szépeket alkot! :)

2015. márc. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
85%
Uuuuristen! Bar regi a kerdes, de ezek az idiota kormos p***ak azt hiszik ok szartak a spanyolviaszt???? Menjetek marXD az orvosok elbujhatnak mellettetek, ugye? Nemnormalisak :D
2017. szept. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
100%
haha, ezt nagyon vicces volt olvasni! :D 2 éve egyedül csinálom itthon a körmeim, tökéletesen egészségesek, 1x nem volt gombás, semmi baja. Géllakkot, illetve zselés műkörmöt is csinálok. Ha valakinek van rá pénze, nem szeretne 3 hetente körmöshöz járni, kidobni 2 lakk árát a körmeire, van kreativitása, ideje megtanulni, miért ne? Sokkal jobban kijövök, mintha 3500 ft-ot kiadnék 3 hetente (jó esetben). Számoljatok már kicsit utána. Én szép lassan építkeztem, először csak az alapok, kis géllakk, ez-az, nem egyszerre vettem 300.000-ért csiszológépet meg minden anyám kínját. Hihetetlen jó szórakozás otthon ezt csinálni. Mivel a volt körmösömmel a mai napig találkozom, nézegeti a kis munkám és meg is van lepődve. :D Szóval, nekem ez tökéletes. Otthon szép nyugodtan megcsinálom, akkor, amikor akarom, és ráadásul sokkal költségkímélőbb, és jó szórakozás. Ennyi.
2017. nov. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:

Engem iscerdekelne ez mert en is szeretnek otthon kesziteni ilyen kormot es szerintem ehhez nem kell tanfolyam..koromsuli van a youtubeon... ott is mindent megmutatnak

Amigy igen a kerdesre kene valaszolni ez egy ilyen oldal. Az ilyeneket kene innen kitiltani aki bunkon ir es valaszol. Akkor az inkabb maradjon csendben es ne okoskodjon. Sok a hulye ezen az oldalon tapasztaltam...

2018. júl. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!