Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » KÖLDÖKPIERCING! Csak olyanok...

KÖLDÖKPIERCING! Csak olyanok irjanak akiknak van, vagy volt! Nembántátok meg hogy csináltattatok? (többilent)

Figyelt kérdés

szóval 14 éves vagyok,és már vagy 1 éve nagyon szeretnék,és anyumék most már megis engedik.( jol tanulok meg minden)

érdekelne hogy mennyért csináltattátok?

meg körülbelül milyenérzés hogy ottvan?

és legfőképpen hogy nembántátok meg? vagy nemuntátok meg egy idő után?

a válaszokat köszi elöreis:)

puszi[K]



2011. dec. 19. 19:49
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
39%

20:46-os vagyok.


Kedves előző!

Hogy ki a ribanc????

2011. dec. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
92%

Kb 4-5 éve van köldökpiercingem. Nagyon szeretem, semmi problémám nem volt vele, egy hónap alatt begyógyult, addig pedig minden szabályt betartottam, amit a piercinges elmondott. Nem hinném, hogy valaha meg fogom unni, viszont ha igen, az sem gond, mivel olyan helyen van, ami nem minden esetben feltűnő. Nem emlékszem sajnos, hogy mennyibe került, kb 6-700-et tippelek így utólag.

Remélem tudtam segíteni. Ha bármi kérdésed van, szólj bátran :)

2011. dec. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
92%
én vagyok a 10., és nem én ribancoztam, hanem én kérdeztem tőle, hogy beteg-e, amiért ezt írta...
2011. dec. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
92%
A 7. válaszadó írására reagáltam amúgy...
2011. dec. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat:))


Igen megengedik:)

bár elég furcsa mert többször is mondtamnekik,kb 2 hete is,és akkor még nem..de mintha megváltoztakvolna:O :)



"Ócska ribanc vagy, a szüleid meg lmp-s férgek.

19/f"

miért is????????????

2011. dec. 22. 00:32
 16/33 anonim ***** válasza:
23%

Én 13 éves vagyok.És 2 hete csütörtökön csináltattam.1 hét után nekem begyulladt,még most is bevan.De ettől függetlenül nagyon szeretem.A világ pénzéért sem vetetném ki.:D

Azt hiszem,hogy 3000 volt a szúrás,a piercing 1500.

Vigyázok rá nagyon,fürdésnél egy pohárral letakarom,mert ugye nem szabad,hogy érje víz kb 2,5 hétig.

És nem untam meg.

Szerintem csináltasd meg! Megéri.;)

Azokkal meg ne foglalkozz,akik szídnak esetleg ribancoznak érte!Az a lényeg,hogy neked tetszen.Sok sikert!:)

2011. dec. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

köszi hogy irtál:)

nemis fogok velük foglalkozni,bár eddig ő az első aki ribancozott....de nemnagyonérdekel. :D

Megcsináltatom mindenféleképpen :D :)

2011. dec. 22. 13:38
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a kérdés, hogy megfogod-e bánni, felmerül, akkor várj még vele 1 évet, ha akkor is nagyon úgy érzed, hogy kell akkor megcsináltatod. Nekem volt, imádtam, kikellett venni az allergiám miatt, de újra fogom csináltatni.
2011. dec. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

még ebben az évben vagy januárban megcsináltatom,de minélhamarabb akarom

már nagyonrégóta szeretném,több is mint 1 éve :)

2011. dec. 22. 22:00
 20/33 anonim válasza:
92%
Nekem 3 éve van és nagyon tetszik még mindig.Elég drágáért csinálták szerintem.8ezer volt az ékszerrel együtt,ami akkor a legpraktikusabb,ha orvosifém.Először fura volt,meg be is gyulladt nekem úgy fél év után gyógyult meg végleg,addig elég csúnya volt,de ápolni kell és nem lesz baj.Eleinte fura érzés volt,nem mertem hason aludni:).Most már olyan,mintha ott sem lenne,de a strandon nagyon jól tud mutatni :)!
2011. dec. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!