Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » KÖLDÖKPIERCING! Csak olyanok...

KÖLDÖKPIERCING! Csak olyanok irjanak akiknak van, vagy volt! Nembántátok meg hogy csináltattatok? (többilent)

Figyelt kérdés

szóval 14 éves vagyok,és már vagy 1 éve nagyon szeretnék,és anyumék most már megis engedik.( jol tanulok meg minden)

érdekelne hogy mennyért csináltattátok?

meg körülbelül milyenérzés hogy ottvan?

és legfőképpen hogy nembántátok meg? vagy nemuntátok meg egy idő után?

a válaszokat köszi elöreis:)

puszi[K]



2011. dec. 19. 19:49
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

értem:)

köszi h irtál:)

2011. dec. 23. 10:01
 22/33 anonim válasza:
100%
Nincsmit:).Ha bármi kérdésed van,nyugodtan tedd csak fel.
2011. dec. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

jolvan akkor majd írok mindenféleképpen!:)

köszi:)

2011. dec. 23. 20:23
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
én 14 vagyok,és 3 napja lett csináltatva. én összesen 5000-et fizettem,mert alapból 3ezer volt a szúrás,és 2ezer az ékszer. eddig nem bántam meg,nagyon tetszik meg minden.. ((: érezni nem lehet,csak mivel még friss a seb,ezért kicsit fáj ha valami hozzáér,de nem vészes..:DD most egy kicsit be van gyulladva,de ezt se lehet érezni. a piercinges azt mondta,hogy minden nap kell kelli bőrfertőtlenítő alkohollal,és ha begyullad,akkor betadine-nal,vagy tetran-nal. szerintem megéri megcsináltatni,nagyon jól néz ki :D
2011. dec. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim válasza:
100%
Én 18 évesen csináltattam.Ha meg is bánod akkor kiszeded és begyógyul és ennyi.
2012. febr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen csináltattam. Nem bántam meg, mert imádom. Nagy álmom volt és végre nekem is sikerült kikönyörögni:)

5000-ért csináltattam. Az elsö két hétbe fura volt hogy ott van valami és 2-3x elég rendesen bele is kaptam:S de ma már nem is érzem hogy ott van:)

2012. febr. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:
100%

nekem 14 éves korom ota van és nekem 4000 ért csinálták :)

nem fájt..én nem is éreztem mert direkt elvonták a figyelmem hogy ne parázzak :)

én is nagyon szerettem volna és züleimmel mentünk el lövetni :) nem bántam meg mert nagyon szép lett :)

2012. márc. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
100%
Én ma csináltattam, azt tanácsolta a pc-s hogy elsőre rövidszárút tegyek be, de így meg nagyon feszes a bőr a kettő között ..:/ remélem nemlesz baj.
2012. júl. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
most lesz júniusban egy éve, hogy csináltattam. az elején volt,hogy begyulladt,de mindig kentem aloevera növénnyel és helyrejött:)piercinget a szúrás előtt vettem és vitt piercinggel volt 4000 a szúrás:) nagyon szeretem és a fiúknak is bejön:) én már nemis érzem hogy bennvan,csak ha lógós piercinget rakok be akkor csikizi a hasamat:D szerintem ha tényleg szeretnéd csináltasd meg:) én sose bántam meg..szerintem szeretni fogod:) 17L
2013. máj. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

Már lassan egy éve hogy megcsináltattam de azért köszi!!:) :D

Énsem bántam meg nagyon tetszik és nagyonszép:))

2013. máj. 22. 00:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!