Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek ciki ha egy 12-13...

Szerintetek ciki ha egy 12-13 éves lány sminkeli magát (halványan)?

Figyelt kérdés

2011. dec. 27. 12:28
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
60%
Minek kérdezed ha úgysem érdekel mások véleménye? az elején is írtad hogy,szerinted nem sok egy kis szermpillaspirál meg mit tudom én mi.. És nem ciki csak szomorú hogy kislányok már sminkelik magukat..És oké van amikor az anyuka vesz sminket a gyerekének de azok még csak ilyen hercegnős gyerek sminkek az ovisoknak,nem úgy fogja kifesteni magát mintha felnőtt lenne.. Szerintem nem kell még használni csak max szmpillaspirál.
2013. jan. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
19es válaszát nem értem.. minek ennyi smink egy kislánynak?? ?:O tus,alapozó,szájfény,szemhéjpúder?? én így járok bulizni. Amúgy meg ha pattanásos vagy de az alapozót kend magadra hanem menj el kozmetikushoz vagy bőrgyógyászhoz,mert akkor még jobban eltömődnek a pórusaid az arcodon. Szemhéjpúder?? ugyanmár a suliba nem kell szemhéjpúder. -.- a felnőtteknek oké a munkába,de suliba szerintem nem kell ennyi smink.suliba elég ha kihúzod a szemed szempillaspirál és kész de ezt sem 13 évesen.
2013. jan. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
50%

légyszives valaki elmondja hogy a 12-13 éves lány miért kislány?!

amúgy nem gáz csak ne erősen

2013. aug. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
73%
Úgy imádom, amikor valaki 12-13 éves és beszólnak neki, hogy inkább homokozzon. Miért kéne egy 12 éves lánynak fogócskázni? Azt a 6 évesek csinálják! És szerintem nem gáz, ha valaki nagyon halványan kisminkeli magát, csak nem legyen vakolat a fején. És még megjegyezném, hogyha valaki már nem kislány, (gondolom értitek, de ebbe nem megyek bele.) akkor szerintem egy kis sminket használhat nyugodtan!
2013. nov. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!