Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek fáj az Industrial...

Szerintetek fáj az Industrial piercing?

Figyelt kérdés
Szeretném megcsináltatni, de nem tudom, hogy nagyon fáj e.. ?! Örülnék, ha tudna valaki róla mondani valamit! :)
2012. jan. 20. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

porcba van szúrva, és igen fáj, nézz meg pár ilyen videót youtube-on.

nem kellemes, de a gyógyulási ideje sem, az úgy 6,7 akár 8 hónap is lehet.

2012. jan. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem elég jól szúrták, attól még nyilván érezni fogod ha átszúrják a porcot a füledben.

A szűrás szerintem nem olyan nagy dolog, a gyógyulásával sokkal többet szenvedtem...

2012. jan. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ráadásul ez a piercing hajlamos leginkább keloidosodni. Ha hajlamos vagy á, akkor ápolhatod amennyit akarod, akkor nagy az esély, hogy nő rá. Azt meg csak műtéttel lehet leszedni, és ott is van kockázat, hogy kétszer akkora lesz rajta a műtét miatt.
2012. jan. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, fájt...és néha még most is, mert az összes eddigi piercingem közül ez szokott begyulladni, ha véletlenül belekapok. De ettől függetlenül imádom:) Újpesten szúrattam az Invictusban, Skriba Mártinál.
2012. jan. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocsi,hogy nem a kérdésre válaszolok,de én is ilyet szeretnék,ti mennyiért csináltattátok?
2012. jan. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem ismerős csinálta, de 6000 alatt nem nagyon csinálnak(Piercerek legalábbis, kozmetikus nem tudom. De jobb a szúrt)
2012. jan. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ismerek nagyon jó piercert, 5000-ér szúr, ha te hozol ékszert, akkor csak 4!
2012. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2012. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fáj, elég kellemetlen érzés... De persze túlélhető:).


Nekem nőtt vadhús, de tetránozással 1-2 héten belül el is tűnt. Érdekes, a többi piercingemnél nem volt gond.

2012. febr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!