Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk szerintetek melyik lány...

Fiúk szerintetek melyik lány szebb?

Figyelt kérdés

Az, akin vastagon van a smink, vagy az, akin egyáltalán nincs smink.

Persze tudom, van akinek alapból szép a bőre nem is kell alapoznia magát azoknak elég jó dolguk van, de akinak csunya a bőre és nem akarja, hogy mások is lássák akkor egyértelmű, hogy alapozózni fogja, de azért 1 kilo smink.. xd sok kicsit. szóval várom a válaszokat lányok is íírhatnak, de elsősorban fiúk válaszát várom.


2012. jan. 6. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelmű,h a természetes és mindenki ezt fogja írni és te is csak azért írtad ki,h mindenkitől azt halld,h a természetes lányok jobbak x) persze sokkal szebbek,mint az agyonsminkelt műcicák és a bőrük hamarabb öregszik majd és csúnyul :)

16/L

2012. jan. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az semmiesetre sem jó, ha sok a smink

az a szebb akin nincs smink, nem az agyonvakolt

2012. jan. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Én sokkal nagyobb örömmel csókolgatok olyan lányt akin nincs semmi smink.Semmi kedvem a sok szar krémeket a számban érezni.

Ha szeretek egy lányt akkor úgy szeretem ahogy van.Ahogy a természet alkotta,és nem úgy hogy ki van festve.

Ha szeretem,akkor szeretem a bőrét is,és ilyenkor nem számít az sem,hogy milyen bőre van..Ha számítana,nem járnék vele.

27/F

2012. jan. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az a lány szebb akin van egy pici smink. ÉS nem 20 kiló :D Ilyen választás nincs? Egy kis smink szerintem minden nőn szép mutat, legalább foglalkozik magával.

Persze még mindig az a legszerencsésebb akinek egyáltalán nem kell smink hogy szebb legyen :D

2012. jan. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szntem a kettő között!!
2012. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!