Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy kérjem meg anyukámat,...

Hogy kérjem meg anyukámat, hogy szdje ki a szemüldököm?

Figyelt kérdés
Már szeretném szedni, és nemsokára lesz a tabló fotózás. Azt szeretném, hogy ott már ki legyen szedve, de nem tudom hogyan kérjem meg.
2012. márc. 13. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyaa,légyszíves szedd ki szemöldököm!!
2012. márc. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szedd ki magadnak, vagy kérd meg egy barátnődet.
2012. márc. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

szedesd ki kozmetikussal akkor jó lesz,kb 500 ft :D

Amúgy: Anya kiszednéd a szemöldököm? Ő is nő megfogja értnei :D

2012. márc. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Anyucikám! Kiszeded a szemöldököm, így nem túl szép, és magamnak nem tudom egyformára?!
2012. márc. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szedd ki magadnak. Linkelek egy videót, abban a csajszi pontosan elmagyarázza, hogy mi alapján alakítsd ki a szemöldökformád.

[link]

Remélem tudtam segíteni. :) Sok sikert!

2012. márc. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! :D Kiszedtem magamnak! :)
2012. márc. 16. 08:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne szedd ki magadnak! Légyszi, ne! Elsőre szinte biztos, hogy elrontod! Menj el kozmetikushoz, ő megadja a formáját, és utána a kusza szálakat már tudod magadnak szedni. Vagy kérdd meg anyukád, biztos, hoyg fog segíteni, énis gyantáztatom a lában, hónaljam, szedetem a szemöldököm, és a bajszon is gyantázva van! És anya megérti, segít. 14/L
2012. márc. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Én már próbáltam kiszedni magamnak, kozmetikus után már növögetett, de a formája még nagyjából megvolt, de azért gondoltam javítok rajta egy kicsit. Olyan felemás lett, mint az egyszeregy. Utána 2 hétig ceruzával kellett berajzolni a hiányzó részeket:S
2012. márc. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Előtte elmntünk :) hogy a forma meglegyen!
2012. márc. 18. 15:34
 10/10 anonim ***** válasza:
akkor meg nincs hézag!
2012. máj. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!