Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Érzékeny bőrűek, milyen...

Érzékeny bőrűek, milyen alapozót vagy púdert használtok?

Figyelt kérdés
Nekem eddig az összestől kipattogzott másnapra az arcom nagyon durva mértékben. Amúgyis problémás, régen gyógyszerekkel kezeltem, hogy lemenjen a pattanás sokaság. Tudtok ajánlani márkát vagy valamit?
2012. márc. 27. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem nagyon érzékeny a bőröm. Yves Rocher-ben vettem 4ezerért egy tégely gyógynövényes,természetes alapanyagokból álló alapozót. elég drága,de én már egy éve használom,könnyen kenhető,illatos is ráadásul, jó érzés viselni,és lassan fogy :)
2012. márc. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát én ki ugyan nem pattogok, vagy legalábbis nem tudom, hogy ettől a sok más közt (T_T), de eddig egy alapozóval nem találkoztam, ami ne marta volna a bőröm. :( Próbáltam drágábbat, olcsóbbat, természetes-hiper-szuper mindenre jót. :S

Púderekkel viszont még sok bajom nem volt, bár tény, hogy nem fed, de a csillogást eltűnteni, és én beérem azzal is. A Stay Matte-ot szerettem, de elfogyott, meg most ilyen NYC porpúderem van, hát inkább nem ajánlom, vinni nem igazán bölcs dolog sehova, és mindig sikerül addig bénáznom, hogy tiszta por legyen a környék kicsit. xD Szóval inkább préseltet ajánlok. Persze ha nagyon durván kéne a fedés is, akkor nem tudom. :S

2012. márc. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!