Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek létezik, hogy...

Szerintetek létezik, hogy ebben tényleg van Swarovski és fehérarany a bevonata? (link l ent)

Figyelt kérdés

[link]

Kicsit olcsónak tűnik ehhez. Nekem nagyon tetszik, de ajándékba adnám bérmálkozásra, és mégsem akarok nagyon bóvlit adni.



2012. ápr. 4. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:

A Swarovski üvegböl van, ezért nem igazán drága.

A bevonat meg annyira vékony, hogy szintén nem igazán számit.

Viszont elég hamar lekopik a bevonat (nemcsak ez, mindegyik) és utána nagyon csúnya.

Ha nem akarsz sok pénzt kiadni, akkor inkább ezüstöt vegyél, az sokáig szép marad.

2012. ápr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem is az, hogy spórolni akarok, csak ez nagyon megtetszett, szóval ha ezt venném, lehet, hogy vennék még mellé mást is.

Csak azért csodálkoztam, mert Swarovski berakásos ékszereket máshol sokkal drágábban láttam.

2012. ápr. 4. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!