Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A nyelv piercing az fáj...

Iansomerhalder kérdése:

A nyelv piercing az fáj nagyon? Mennyi ideig nem lehet rendes kaját enni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem rohadtul fájt,lidocaint lenyeltem automatikusan,szúrás még türhető volt de az utána való 2 hét szörnyű..míg gyulladásban van ne egyél tejeset és nagyon fűszeres kaját,rendszeresen öblögess,első pár napba inkább csak folyékonyakat fogyassz,vagy amit nem kell nagyon rágni :)
2012. máj. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt a szúrás, és 5 nap után már tudtam rendesen enni, ez egyén függő:) De igaza van az elsőnek, fűszeres kaját, tejtermékeket, és cigit (ez nagyon fontos) hanyagold 1 hétig kb. és mindig öblögess étkezések után.
2012. máj. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én cigit nem hanyagoltam,nem tudtam:) már szúrás után fél órával rágyújtottam:)
2012. máj. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor azért lehetett neked 2 hétig szörnyű:)
2012. máj. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
lehet igazad van,persze nem is akarom hogy kövesse a példámat a kérdező csakhát erős dohányos vagyok a nyelvpiercing nekem nem volt akadály,így én is azt mondom ha dohányzik ne gyújtson rá addig,mert nekem a torkomra is ráment a gyulladás úgy hogy nyelni nem tudtam:)
2012. máj. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
ha piercingesnél szuratod és nem a haverral a konyhában akkor kapsz lidokaint, és akkor csak azt érzed hogy szétfeszíti a nyelved a tű, fájni nem fáj. Amit a többiek leírtak (tejes kaja tilos, sokat öblöget, stb...) azt el fogja mondani aki szúrja. Nekem még annyit javasoltak pluszba hogy betadin oldatot csepegtessek a lyuk köré. Szar az íze, de segít! :D Egyéntől függ a gyógyulás, nekem bő másfél hét volt de ismerek olyat akinek fel se dagadt.
2012. máj. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 glaslo1 válasza:
0%

A hülyeség szinte mindig fáj!!--addig elmegy a dolog amint azt mondják " a szépségért meg kell szenvedni"--amely esetedben szerintem nem áll fenn, mivel még csak nem is látható!---a hülyeség

meg legyen a te nyomorod!

2012. máj. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem a szúrás nem fájt csak kicsit kellemetlen volt. Én utána ugyan úgy rágyújtottam,de nem lett semmi gáz. Kb egy hétig volt gyulladásban,mármint ugye be volt dagadva és érzékeny volt, addig én joghurtokat ettem (direkt rákérdeztem a szalonban a srácnál aki szúrta a tejtermékekre és azt mondta nem gáz)leveseket,meg krumplipürét:) Aztán egy hét múlva már semmi gáz nem volt vele! Úgyhogy ennyi az én tapasztalatom,de ez tényleg egyén függő. sok sikert hozzá :)
2012. máj. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én dupla adag érzéstelenítőt lértem. a szúrást meg sem éreztem, viszont a fogóval amikor kihúzták a nyelvem az kicsit kellemetlen volt utánna hazamentem és meggyesrácsost ettem :D a következő nap kicsit rossz volt, este egy fájdalomcsillapítót is bevettem mert nem tudtam beszélni annyira kellemetlen volt de igazából én a harmadik napon már rendesen ettem énekeltem és a többi :D sok sikert :)
2012. máj. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!