Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Használ valaki Aknecolor...

Használ valaki Aknecolor alapozót?

Figyelt kérdés
Vélemény? Jól fed? Nincs maszk hatás? Mennyibe kerül? Előre is köszönöm.
2009. júl. 6. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
én még nem, de érdekelne..szóval én is várnám a válaszokat. : D.
2009. júl. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22 eves lany vagyok, es mivel mar kamasz korom ota borproblemakkal kuszkodom, termeszetesen en is kiprobaltam az Aknecolort.Fedes szinten jo, viszont eltomiti a porusokat, nem jut levegohoz a borod, zsirosodik a borod, na es a maszkhatasrol ne is beszeljunk.....En Miss Porty-t hasznalok problemas borre valot.Es ha az arcodrol van szo sosem szabad sporolni.Vagy menj inkabb be drogeriaba es kerdezz ra, vagy olvasd el az alapozok hatoldalan, hogy milyen borre jo.Biztosan talalsz bortipusodnak megfelelot.Sok sikert!
2009. júl. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem bevált az aknecolor, kifejezetten pattanásos bőrre gyártsák, gyógyszertárban vettem.
2009. júl. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem is jó...csak nééha hazsnállom ha brutál pattanásos leszek....

ja éés megééri mert nagyon olcso éés jol fedi a pattanáást...

csak azéért énse hazsnáálom mindennap mert mindent elfog...és ragad meg nyááron izzadsz benne :D

2010. nov. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
forintba áátszáámolva olyan 1000 forint kb :D
2010. nov. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!