Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az nagyon faj ha vkinek...

Az nagyon faj ha vkinek erzestelenito nelkul tuvel kilyukasztjak a fulet?

Figyelt kérdés
Mer egyszer ki volt lyukasztva de sokaig nem etettem bele fulbe valot es mar ugy a "fele" be forrt (elol meg van egy 2mm lyuk).
2012. júl. 5. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
inkább lövesd
2012. júl. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A fület nem érzéstelnítik soha, hogy megtegyék ahhoz már eleve tűvel kellene, a fújós nem jó, az csak nyálkahártyán keresztül szívódik fel.

Nem fáj. Pár másodperc alatt kész, és utána is csak égni fog picit.

2012. júl. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem fáj. :))
2012. júl. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jól lejegeled, utána átszúrod gyorsan steril tűvel és kész. Nem fáj.
2012. júl. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem.én az orromat is magamnak szúrtam, érzéstelenítő nélkül. hát nem volt kellemes, de fülnél egyáltalán nem vészes
2012. júl. 6. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A lövés és a szuratás is kb ugyanannyi idő.

a piercingnél soha nem az a gáz amikor készül, mert akkor az adrenalin miatt nem érzel semmit. Amikor gyógyul, na az a pocsék.

2012. júl. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
na akkor szuras elott majd egy oraig jegelem :D eloszor love volt,ossze fort itt meg draga a kozmetikus
2012. júl. 7. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!