Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, akik tudják! Miért...

Lányok, akik tudják! Miért jó, hogy pár lány kiszedi a szemöldökét és odafest egyet? Olyan nagyon nem természetes, hogy szép csajt is elront. (17/F)

Figyelt kérdés

2012. júl. 10. 19:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ami nem az a vékony fekete vonal,hanem igényesen ,szépen van tetováltatva az nem rossz,és nem is annyira feltünő.

Én azért gondolkodom rajta,mert anno tini koromban kiszedtem vékonyra és van olyan része ahol hiányos,elég rossz mindig rajzolgatni:/

2012. aug. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hát ezt én se nagyon értem. Egyszerűen undorító, főleg amikor strandra is így mennek, a víz majdnem lemossa a szemöldökét, a hideg kiráz. Divatból, bár igazából nem úgy kell hogy kiszedi teljesen a szemöldökét és visszafesti, hanem úgy szedje ki, hogy megcsinálja rendesen a formáját, és ha halvány a szemöldöke vagy ki akarja emelni, akkor szemöldök ceruzával bele festeget. Szóval én sem értem mire jó, meg hogy kinek tetszik...LÁNYOK! ne csináljátok már:D 14/L
2012. aug. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
*szemceruza,bocs
2012. aug. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
hálistennek nekem nem kell se festeni, se tetováltatni. egyébként nem gondoltam volna, hogy betegség miatt a szemöldök kihullhat. jó, én vagyok buta. nekem sem tetszik a tetovált szemöldök, sem a ceruzával megfestett. a hézagkitöltés még ok, de nem kell túlzásba esni. egyébként meg... mindenki azt csinál a fejével amit akar :D
2012. aug. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Szerintem csak egyszerűen nem tetszik az íve/árnyalata és valakinek meg úgy tetszik :) És ha igazán tetszik neked egy lány nem hinném hogy az rontja el hogy ő úgy látja magát szépnek :))
2012. aug. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam el a többi hozzászólást, szóval bocsi, ha már leírták százszor előttem, de szerintem:

1. Vannak akik így érzik magukat szépnek. Sőt olyanról is hallottam, hogy a csaj undorodott mindenféle szőrtől (ez alól kivétel volt a haj és a szempilla) és ezért a szemöldökét is kiszedte.

2. Vannak olyanok is, akiknek (szerintük) nem szép formájú a szemöldökük és nem tudják rendesen formázni, ezért inkább az egészet kiszedik és újrafestik.

3. Meg vannak, akik csak a divat miatt csinálják.

Vannak persze szolidabb változatok is, amikor csak átmennek rajta szemöldökporral/szemöldökceruzával, hogy a hiányt/színt korrigálják, esetleg szebb formát adjanak neki. A szemöldök nagyon fontos része az arcnak, olyan a szemnek, mint a képnek a keret. Nekem sem tetszik a túl vékony szemöldök (én csak csipesszel megformázom, oszt kész, nem vacakolok a porral meg a ceruzával, alapból elég sűrű), de van akiknek ez tetszik, így érzék jól magukat.

16L

2012. aug. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Jajj, hát én sem értem... A betegség az más. De van, hogy látok képeket emberekről, és akkor mondom magamban, hogy hmm... szép lány, és nem is olyan rettenetes a szemöldöke, bár rajzolt. Aztán meglátom őt élőben, és kiver a víz :D
2013. febr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem nénikém rákos volt, és a kemotól hullott ki a haja - és a szemöldöke, szóval ő ezért tetoválta...

Nekem meg nagyon vékony szálú és ritka szemöldököm van, ezért fogom tetováltatni - sok időt spórolnék reggelente, ha nem kéne szemöldököt festeni magamnak, pedig én nem is szoktam szedetni se csak középről - de oda nyilván nem rajzolom vissza xD, amint lesz rá pénzem - mert azért vannak fontosabb dolgok szerintem, mint egy tetoválás...


Viszont azért jó, mert nekik tetszik, azt hiszik ez a szép, úgy érzik ez áll jól nekik...és ha "jól áll" nekik, akkor magabiztosabbnak érzik magukat stbstbstb...

2014. jún. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Szia!Velem egyszer volt olyan, hogy a kozmetikus nagyon csúnyán elrontotta a szemöldököm.Szemöldökceruzával kiigazítottam és nem is látszott h nem az eredeti:) Az a baj h sokan nem tudják használni ezért néz ki úgy ahogy:D
2014. jún. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!