Sminkelhetem magam?

Figyelt kérdés
14/L, a szüleim alig engedtek meg rgy kis spirált, halvány szájfényt. Nem gondolok semmi komolyra, csak szemhélypúdert, bb krémet, szemöldökzselét...
2012. aug. 25. 18:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
szerintem nyugodtan sminkelheted magad :)
2012. aug. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt beszéld meg a szüleiddel, ők az urak a háznál.
2012. aug. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem a szüleiddel beszéld meg bb krém nyugodtam mehet meg szempillaspirál is esetleg aszemed is kihúzhatod meg valami halvány szájfény, és szemhélypúderből szerintem csak nagyon natúr szineket próbálj
2012. aug. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előző válaszolóval. BB krém, szempillaspirál, szájfény okés. Szerintem az élénk, sötét színű rúzsokat, szemhélypúdereket még ne használj, de a többi rendben van.
2012. aug. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem 14 évesen a szempillaspirál, szájfény tök oké, még a bb krém is elmegy. De pl. szemhéjpúdert fölösleges még használni, pláne, hogy le sem tudod írni helyesen. A szemöldökzselé megint fölösleges dolog. Max. egy kis barna szemceruza, szerintem ennyi bőven elég. :)
2012. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem 14 éves korban felesleges a smink. Ha problémás zsíros, pattanásos a bőröd akkor azért, mert nem tud szellőzni, ha pedig szép bőröd van nem kéne eltakarni. Használ bőrödhöz illő hidratáló krémet, meg max szájfényt, ajakápolót. Ha 7végén mész vmerre, akk jöhet a spirál korrektor....de suliba minek?? tanulni jársz oda, nem magadat mutogatni.
2012. aug. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki támogat a témában!
2012. aug. 28. 18:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi okból nem engedik a szüleid, hogy sminkeld magad? Ha azt mondják hogy káros, elrontod vele az arcod, akkor szerintem minőségi sminkeket vegyél, pl. MaxFactor, Miss sporty, illetve Essence. Beszéld meg velük, hogy ezek minőségiek (az áruk alapján is látszik...) és, hogy nem teszik tönkre annyira az arcodat. Plusz szerintem 14 évesen lazán feldobhatsz egy kis alapozót de csak abban az esetben ha bőrhibáid vannak, szemcerka simán, + kávé vagy matt színű szemhéjfesték. Esetleg barna, világosbarna. Kis szempillaspirál, de tényleg csak kis mennyiségben, hogy ne ragadjanak össze a szempilláid.:))
2012. aug. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is 14 éves vagyok..:) kék szemem van és pl én nagyon szeretem azt a sminket ahol ki van felül spirálozva a szemem, esetleg előtte használj szempillagöndörítőt és sokkal szebb lesz a hatás :) szerintem elég annyi, hogy fölül alul kispirálozod a szemed és kihúzod feketével meg egy szép kis szájfény, és, ha problámés a bőröd akkor alapozó, ha nem akkor elég a korrektor :)
2012. aug. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
15 vagyok, és nem sminkelem magam. Problem? Miért akar minden második lány sminkkel tetszelegni a fiúk előtt?
2012. szept. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!