Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szép arc vagy BECSAPÁS? -...

Szép arc vagy BECSAPÁS? - mindenki

Figyelt kérdés

ha ezt a vidit megnézitek nincs olyan érzésetek hogy ez a lány becsapja a külvilágot


oké aláírom hogy gyönyörű a smink meg minden de ha a videóba beletekertek mikor smink nélkül beszél (én olyan becsapottnak éreztem magam mert azt hittem hogy egyébként is szép, ledöbbentem)


itt a videó: http://www.youtube.com/watch?v=ex33wtqnNz8&feature=related


ti mit gondoltok?



2012. aug. 28. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a csaj nem tehet róla hogy ennyire pattanásos :) Persze oké, kilónyi smink van rajta, de gondolom te se mennél ki ilyen pattanásos arccal az utcára. Gondolom ha szép bőre lenne, nem sminkelné magát, de sajna ilyennel áldotta meg őt a sors, ez van, ezért sminkeli magát.
2012. aug. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanmár. Lehet becsapja, de te nem sajnálod? Nem tud vele mit csinálni. Te is biztosan elfednéd az arcodat, ha ilyen gondod lenne, hiszen az emberek undorítónak tartanának, elkerülnének és még a tömött buszon sem ülnének melléd.

Szerintem jobb, hogy így járkál az utcán, foglalkozik vele, hogy néz ki. Ha sima arccal járkálna, akkor azon lennél kiakadva, hogy lehet ilyen igénytelen.

2012. aug. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És mellesleg, azt is mondja, hogy már javult, szóval tesz is ellene, nem csak elfedi.
2012. aug. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A bőrhibákat leszámítva szép nő. Sztem inkább örülni lehet, hogy vannak ilyen termékek, amik ilyen szépen elfedik a bőrproblémákat.
2012. aug. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

kb. a szakunk legszebb csaja is ilyen.

Azt hittem mindig is, hogy alapból szép és csak egy kis plusz rajta a smink. Aztán táborban meg végig smink nélkül volt... :o döbbenet. Egyenetlen, bőr, nagy piros foltok, karikás szem...


Én áldom a sorsot, hogy smink nélkül is szép vagyok.

Bár a bőrgyógyászom szerint a sminkek is kiváltanak ilyen reakciót a bőrből ,szóval akinek bőrhibája van az nem feltétlenül kéne, hogy tetézze a dolgot.

2012. aug. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez egy súlyosabb bőrbetegség és eléggé merész hoyg egyáltalán meg is mutatja magát smink nélkül a világnak. Néhány videójában be is mutatja hogy ez mi is. Én nem érzem azt hoyg becsapna necsak nézd a videót értsd meg mit is mond hogy smink nélkül nagyon kellemetlenül érzi magát lassan már az orra is bedugul reméli jobb lesz van a hátán is nyakán sok pattanás...stb szóval én inkább sajnálom a csajt mert olyan szép vonásai vannak de a bőre szőrnyű állapotban van és még én nyavajgok azért a pár pici pattanásért ami csak fénynél látszódik
2012. aug. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak próbál nem kitűnni. Régebben nekem is elég problémás bőröm volt, de nekem senki sem segített eltüntetni a hibákat. A szüleim a fejemhez vágták, hogy én lusta vagyok törődni a bőrömmel, és hogy bezzeg a nővérem milyen gyönyörű, mert ő sokat foglalkozik magával - persze ő sem csinált mást, mint én, csakhogy neki totál tiszta volt a bőre, és mindenkinek nyavalygott, ha kijött egy-egy pattanás. Ebből mindenki azt szűrte le, hogy őt sokkal jobban érdekli, hogy hogy néz ki, pedig én csak nem panaszkodtam.


A lényeg, hogy ha most van valami a fejemen, akkor azt én is igyekszem elfedni, egyszerűen zavar, ha azt érzem, hogy egy ronda, vöröslő folthoz beszélnek az emberek, ami történetesen az arcomon van.

2012. aug. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép lány lenne, ha nem lenne az arca ilyen, de sajnos nem tehet róla, remélem helyrejön majd az arca =(
2012. aug. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!