Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van az, hogy mindenki...

Miért van az, hogy mindenki (tisztelet a kivételnek) már suliba is úgy sminkeli magát mint egy 30 éves?

Figyelt kérdés

Itt is láttam elég sok olyan kérdést, hogy "suliba hogyan, mivel sminkeljem magam"...É ezeket nagyon nem értem, már általános iskolában is többen jobban sminkelik magukat mint a tanárok, középiskola meg másról nem is szól, csak "ugye nem kentem el a szemfestékemet..."Minden szünetbe rohanás van a mosdóba (a tükör elé) hogy megigazítsák a sminket, vagy még jobban kikenjék magukat.Én is lány vagyok, de elég ritkán sminkelem magamat, főleg suliba. Korán is kelek és olyankor kedvem sincs kikenni magamat, meg nem is értem minek "rohadjon" az arcomon bármi is egy fél napot...

Csak szerintem elég gáz ez?



#iskola #simink
2012. szept. 1. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Aha, de ne aggódj, most vagy húszan megfognak dicsérni, hogy milyen ügyes kislány vagy
2012. szept. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
önbizalomhiány.
2012. szept. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Miért a 30 évesek hogy sminkelnek?


Na de a kérdésre a válasz ; ők így érzik jól magukat, miért foglalkozol te ezzel?

2012. szept. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
azért mert szeretnének jól kinézni, mégis csak emberek között vannak, és hát valljuk be a külsőségek sokat számítanak.
2012. szept. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom mert úgy tetszik nekik. Ha neked nem tetszik, senki sem kötelez rá.
2012. szept. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
ez nem gáz egyáltalán, miért ne adjon magára egy lány, Úgy ahogy ő jól érzi benne magát. Nekem nem esik nehezemre reggelente 10 percet magamra szánni, nő vagyok, és ezáltal erre igen igényes is!
2012. szept. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
ez a 30 körüliek nevében kikérem magunknak! :)
2012. szept. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, úgy ahogy van.
2012. szept. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
hülye kérdésre hülyén válaszolok: senki nem keni ki úgy magát, mint egy 30 éves.
2012. szept. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
A 30 évesek egyébként sokkal kevesebb sminket használnak mint a tinik, én is nemsokára annyi leszek és a barátaim mind nagyon visszafogott sminket használnak.
2012. szept. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!