Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden pasi bunkó szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi bunkó szakítás után?! (tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés

Fél éves kapcsolat, havi 1-2 x tali, mert külföldön dolgozik, tehát nem volt az a nagy szerelem! Na de miután szakítottam: a csillagokat lehozta volna az égről...

Eleinte bunkó sms, amire normálisan reagáltam! Aztán telefon hívás, ahol normálisan beszéltem vele, aztán üzenet ami másról sem szólt, önsajnáltatás: hogy neki mennyire szar, nosztalgia: hogy emlékszek mikor még..., meg a sértegetések!

Tudom hogy rossz lehet, de mért nem lehet elfogadni! Én soha nem alázkodtam meg ennyire, és nem jutottam addig hogy sajnáltassam magam! Ez annyira szánalmas!


2012. aug. 22. 19:51
 1/6 A kérdező kommentje:
30/N a pasi 37
2012. aug. 22. 19:52
 2/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ,hogy váltok el.De én jobban szeretem a békességet
2012. aug. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jól váltunk el, csak gondolom az idő és a távolság szüli és generálja ezeket!
2012. aug. 22. 19:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Azon kívül, hogy ezt kiírtad magadból valahova, mi is az értelme a kérdésnek?
2012. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Matematikailag: A pasikat 2 diszjunkt halmazba osztjuk. Arról, hogy van-e olyan pasi, aki nem bunkó szakítás után (a kivétel), nem tudunk semmit. Bár állításod szerint van 1 pasi, aki bunkó szakítás után, biztosan állíthatjuk, hogy van olyan pasi, aki még nem szakított, tehát nem tudjuk, hogy bunkó-e, ezért az állításod, miszerint minden pasi bunkó szakítás után semmiképpen sem lehet igaz, hanem eldönthetetlen, vagy, ha a nem szakítottakat is egy halmaznak vesszük, akkor hamis.
2012. aug. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5: szép kis okoskodás, de nem kell ennyire bonyolítani. Ha már szakmázni akarsz: a szakítás után nem bunkó (akik érintettek voltak már szakításban) férfiak halmazának számossága pozitív!
2012. aug. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!