Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Köldök piercing szuratása...

Köldök piercing szuratása szülő nélkül?

Figyelt kérdés
Ha 14 vagyok és egy barátnőmmel megyek köldök piercinget szuratni,akkor elég egy igazolás a szülői beleegyezésről?

2012. szept. 12. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek még beleegyezést sem kértek pedig elég spéci helyen csináltatta. Én meg magamnak szúrtam.
2012. szept. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És magadnak nem féltél,hogy elrontod? Én félnék :)
2012. szept. 12. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. :) Magamnak szúrtam az orrom, a szám mindkét oldalt, a nyelvfékem, az ínyfékem, a csuklóm, a füleim, a köldököm.. persze ezekből már nincsenek csak lukak, egyedül az orromban van még meg a köldökömben. Régen voltak ilyenjeim, hogy megtetszett az orr piercing akkor át szúrtam, megtetszett az ajak, átszúrtam, de közbe kivettem az orromból, szóval ne valami piercinges állatra gondolj, hogy az vagyok, csak szeretek szúrkálni. :P másoknak is szúrtam már, nem rontom el. :)
2012. szept. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szülő írjon egy papírt, legyen rajta a mobilszáma is mert fel fogják hívni hogy valóban ő írta-e. 14 évesen minek köldökpiercing? Kétlem hogy annyira szexi lapos hasad lenne, hogy ilyen jól mutasson benne.
2012. szept. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!