Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Milyen színű körömlakk...

Lányok! Milyen színű körömlakkokat használtok? Milyen gyakran festitek ki a körmeiteket? Meddig hagytok fent egy színt,2-3 napig, vagy amíg nem pattog le? Szerintetek igénytelenség, ha el lány nem festi a körmét?

Figyelt kérdés

Nekem elég sok körömlakkom van. Sok féle márka, sok féle szín, de nagyon ritkán festem ki a körmeimet.

Egyrészt nem mindig sikerül túl szépre, és ez bizony elveszi a kedvem, másrészt nem igazán találtam még meg azokat a színeket, amiket igazán a magaménak érzek.

Van pl. egy gyönyörű, sötétlila körömlakkom, ami nagyon jól áll, imádom, abszolút tükröz engem, de pl. hétköznapokra csak nem használhatom.



Ti milyen színű, márkájú lakkokat használtok? Milyen gyakran festitek a körmötöket? Szerintetek igénytelenség, ha egy lány nem nagyon festi a körmét?



2012. okt. 7. 17:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Az átlátszó lakk az csak arra jó, hogyha nem akarod kifesteni a körmöd, de mégis fényt akarsz adni neki. Tartósabbá nem fogja tenni a manikűröd, ellenben az alap / fedőlakkok direkt erre a célra készültek.
2012. okt. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Fedőlakkot már beszereztem, alaplakkot nem, mert nem volt pénzem. Ha lesz, azt is veszek majd! :)

2012. okt. 20. 09:04
 13/13 anonim válasza:
Az én kedvencem a csillogó és UV zöld. És a nagyon tenger kék.Nagyobb szünetekben mert a suliban nem lehet!! :P Körül belül addig hagyom fenn ameddig meg nem unom és ez után jön az új szín.:)És szerintem nem igénytelenség ha nem festem a körmöm hanem már az ha lepattogott és még mindig fenn van!!
2013. jún. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!