Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek természetes dolog a...

SzBianka kérdése:

Nektek természetes dolog a mindennapi fűrdés és arcmosás?

Figyelt kérdés
ma az egyik osztálytársammal beszéltem hogy volt a tvben hogy a szempillaspirált nagyon alaposan kell lemosni mert kötőhártya gyulladást tud okozni. erre megszólal egy másik hogy nem igaz mert ő napokig nem mossa le a sminkjét. de mondom azt hogy? mikor nekem ez alap dolog az esti fürdésnél és reggel mikor felkelek szintèn megmosakszom. és mondta hogy ő nem. ez mennyire kéne hogy alapvető dolog legyen? vagy ahány ház annyi szokás?

2012. okt. 15. 14:40
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Neked van igazad, aki nem mosakszik naponta LEGALÁBB egyszer az a középkorban él
2012. okt. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez undorító. Alap dolog, hogy a mai világban naponta tisztálkodjon az ember, tényleg nem a középkorban vagyunk...

Nekem pl volt egy olyan osztálytársam (lány) aki nem mosott fogat, egyáltalán nem és ezt be is vallotta. Persze a smink, az meg volt. Gyönyörű összhatás volt mondhatom :D

2012. nov. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
73%
Itt az emberek tényleg ennyire képmutatóak vagy tényleg igazat beszélnek? Basszus a minden napi fürdés egyrészt nem is egészséges, másrészt nekem a tanulnivalóim mellett levegőt venni alig van időm! Minden 2.nap fürdök, de volt hogy nyáron 6 napig nem fürödtem. És? Otthon voltam, senki sem látta. Fogmosás, sminklemosás megy minden nap, de én nem értek egyet a mindennapos fürdéssel. A tisztálkodás persze az már megint más tészta. Arcmosás (tonik, bőrradír) hónaljmosás, lábmosás stb az oké, kell is..ja, és lány vagyok. Az osztálytársaim egy igényes lánynak tartanak mellesleg. Hajat mosni hetente egyszer mosok, mert annyi is elég a hajamnak. 6.napon kezd látszani rajta hogy zsírosodik. De addig semmi nem látszik, mert nem szoktattam a hajamat hozzá a napi mosáshoz. Elnézést ha valaki az életvitelemen felháborodott, csak én felhúztam magam azon, hogy egy csomó ilyen kérdést találtam és itt az emberek 95%-a NAGY MÉRTÉKŰ igénytelenségnek tartja azt, ha valaki nem fürdik minden nap. Ezek szerint a Föld népességének majdnem a fele igénytelen? Ugyan már..álszentek
2015. ápr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!