Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Utálok és nem is tudok sminkel...

Utálok és nem is tudok sminkelni, de minden reggel egy nagyon alap natúr sminkbe belevágnék, alapozó, spirál, szemceruza, de szem-ügyben tanácstalan vagyok?

Figyelt kérdés

szőkésbarna hajam, kicsi zöld szemeim vannak, natúr sminkhez mit vásároljak? szemceruzát, tust, mit? (alapozó és spirál van)

Nem ismerem csak a szemceruzát, az megfelelő? csak épphogy természetesen nagyobbnak tűnjön a szemem, semmi füstös,porozós,árnyalós szemfestéses dologra nem szeretnék vállalkozni, mivel húzzam ki a szememet? kép linknek is örülnék! köszi!



#szem #smink #alap #natur #kiemelése
2012. okt. 15. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha természetes hatást szeretnél, akkor szerintem a tust felejtsd el...nagyon erős színe van...

Viszont, ha nagyítani akarsz a szemeden, azt elérheted azzal, hogy az alsó vízvonalat fehér szemceruzával kihúzod...:)

2012. okt. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha barna szemceruzával húzod ki a szemed, azzal is viszonylag természetes hatást érhetsz el, ugyanis az nem annyira erős,mint a fekete...bár a szemed nem fog tőle nagyobbnak látszani..:/
2012. okt. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A fehér vagy a nude (bőrszínű) szemceruza nagyobbítja a szemet, viszont a fehér elég természetellenes néz ki, azt nem javasolnám. Esetleg megpróbálkozhatsz egy barnával vagy szürkével. Én pl. a szürkét szeretem legjobban a nude mellett.

Ilyen a nude: [link]

Fehér: [link]

Szürke: [link]

Barna: [link]

2012. okt. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Ha szép a bőröd, alapozó sem kell, csak tönkreteszed vele a bőrödet hosszútávon. Egy kis korrektor az apróbb bőrhibákra tökéletesen elég. :)


A tust és a fekete szemceruzát felejtsd el. A tusnak eléggé intenzív színe van, ez natúr sminkhez már sok, a fekete szemceruza pedig keveseknek áll jól. Én egy sötétbarna és egy bézs színű szemceruza beszerzését javaslom. A bézs vagy krémszínű szemceruzát a szemzugba használd, és fültisztítóval picit maszatold el, hogy ne egy éles vonal legyen. Kifelé pedig, kb. a szem külső 2/3-ára a sötétbarna szemceruza kerüljön, ezt is satírozd el a fültisztítóval, hogy ne legyen éles a vonal. A kettő határát dolgozd össze. A sötétbarna szépen kiemeli a szemet, látható, de nem olyan feltűnő, mint a fekete és a legtöbb nőnek jól áll. :)

Végül szempillaspirállal emeld még ki a szemed.


Ez tényleg azért jó, mert nagyon természetes, csak éppenhogy egy kicsit kiemeli a szemeket.

Ha nagyítani szeretnéd a szemed, akkor a szemzugba világos színeket használj, mert ez optikailag nagyítja a szemet. Ezért ajánlottam a bézs / krémszínű szemceruzát a belső szemzugba. :)

17/L

2012. okt. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sokat segítettetek, nagyon köszönöm!!!
2012. okt. 16. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!