Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sigma 7 db-s ecsetkészlet,...

Sigma 7 db-s ecsetkészlet, vagy Coastal Scent 22 db-s ecsetkészlet?

Figyelt kérdés
Blogokon nézelődtem,de igazázól csak az érdekelne,hogy a CS-nek milyen az ecsete a Sigmához hasonlitva.Sokan irták,hogy a Sigma nagyon puha,azon is gondolkoztam már,hogy azt veszem,de inkább a CS,mert 22 db ecset 15 000 ft.Szóval nektek mi a véleményetek,ti melyiket választanátok?A CS mennyira puha a Sigmához hasonlitva?

2012. okt. 22. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
28%

Bőszecset. Nagyon jók, magyarok és sokkal olcsóbbak.

A Sigma meg a CS a neve miatt drága, márkamániások vegyék meg nyugodtan.

2012. okt. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát csak hogy nem is Magyarországon lakok,ritkán megyünk Magyarba,de akkor is csak Szegedre..Budapestre meg még ritkábban..Nov 3-án megyünk,akkor meg a Bőszecset bolt zárva van.Külföldi rendeléssel meg nem foglalkozok,mert vámolni is kell.A kérdésre válaszolj,ha nem tudod a választ,akkor meg ne válaszolj,a Sigma és a CS érdekelt,nem a te Bőszecseted.
2012. okt. 23. 17:37
 3/4 anonim válasza:

Totál igaza van a kérdezőnek! A kérdésre válaszolj!


Én a CS-t választanám és később kiegésziteném a Sigma ecsetekkel, de előszor a 22-eset venném meg.


Csak hallkan jegyzem meg, hogy a Bősz ecset bármily hihetetlen, de drágább és rosszabb minőségű !!!

2013. febr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
CS ecset!!! Én is azt fogom csak most készlethiány van. Sokat gondolkodtam, hogy melyik legyen, de ennyiért nagyon megéri. Hozzá téve, hogy nagyon jó minőségüek is. Ezt is figyelembe véve akkor mért venném meg a 7 db-os készletet drágábban. Nem gondolom hogy a sigma jobb lenne. Ha olvasod a blogokat máshol indenki agyon dícséri és még nem találkoztam olyan emberrel aki megbánta volna ;-)
2013. febr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!