Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mikor kezdjem el magam sminkel...

Höri börike kérdése:

Mikor kezdjem el magam sminkelni? 12 éves vagyok . Sminkelésen azt értem hogy pirosító alapozó spirál sz. Fény

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 14:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Bőven ráérsz még ezzel! Várj egy pár évet!
2012. nov. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ráérsz még 1-2 évet. pirositó szerintem tök felesleges lesz még. Elinte szempilla spirálnál és szájfénynél több nem is kell. Alapozó csak ha problémás a bőröd, de arra is lehet elég csak a korrektor. Viszont gyakorolni már lehet otthon nyugodtan pl kihúzni a szemed ilyesmi. Én is gyakorolgattam már ennyi idősen.:)
2012. nov. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
Ha most nagyon vágysz rá akkor szempillaspirál + labelló max.. de szerintem teljesen felesleges.. én 17 évesen is csak néha sminkelem magam ,akkor alul fölül kihúzom a szemem + spirál esetleg labelló.. Alapozó szerintem nem jó..akinek jó a bőre annak minek? akinek rossz annak meg ilyen foltos undormányásg lesz:S
2012. nov. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
27%
előző vagyok ja és ezekhez jöhet egy szolidabb színá körömlakk halványrózsaszín vagy átlátszó esetleg fehér..
2012. nov. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Vakolatot ne kenj a fejedre, de szerintem valami enyhébbet (szempillaspirál, szemceruza, halvényabb szemhéjpúder, rózsaszín szájfény ) már jöhet. Alapozót azért ne használj, mert ennyi idősen tönkreteszi a bőröd.
2012. nov. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen a szemhéjpúder és a ceruza nagyon nagyon korai.....
2012. nov. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
még ráérsz csak 12 éves vagy!
2012. nov. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%

Még egyáltalán nem kellene. A minőségi termékeket hacsak nem vagy eleresztve anyagilag, nem tudod megfizetni, gagyit meg nem érdemes venni, mert csak tönkreteszed vele a bőrödet.

Én csak gimiben használtam púdert+spirált, nem is értem, minek a smink, tesiórán lefolyik, nem?

2012. nov. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen Labello vagy szájfény bőven elég.
2012. nov. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szájfény/labello és szempillaspirál max. alapozó, pirosító minek?
2012. nov. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!