Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13 éves vagyok és nagyon...

FedorS kérdése:

13 éves vagyok és nagyon szeretnék nyelv piercinget, de mivel fiatal vagyok csak szülői engedéllyel lehetne megcsináltatni. Anya nem nagyon akarja megengedni. Hogyan fűzzem meg hogy beleegyezzen?

Figyelt kérdés

2013. jan. 4. 16:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

beszéld rá úgy, hogy egyességet köttök :D

pl: év végén nem lesz 3-asnál rosszabb jegyed, vagy hasonló.

az anyukák erre buknak :D

szerintem amúgy még várj vele.

én 15éves lány vagyok, ajak pc-t szeretnék, anyu normális esetben nem engedné meg, illetve nem örülne neki, tehát nem írná alá a papírt. Úgyhogy nekem egy barátom szúrja aki eléggé ért a pc-hez:) Utána meg már nem tud mit csinálni :D

Vagy csináld te is így, vagy pedig szerintem várj vele, amíg meg puhul. :)

2013. jan. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért a bizalmat ne veszítsd el egy ilyen apróság miatt...
2013. jan. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
tegnap beszéltem vele. azt mondta, hogy nyolcadikban vissza térhetünk erre a témára.
2013. jan. 6. 16:12
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel téged lehűtött egy időre, utána majd megint kitolja az időt amíg rá nem jössz hogy mégsem kell.


Mindenféle kötekedés vagy vita nélkül: engem tényleg érdekel hogy mi motiválja az embereket hogy ilyenre vágyjanak? Magamutogatás/divat/menőség (hogy ő meg meri tenni)? Én ezeket képzelem el, de lehet aki érintett az jól meg tudja magyarázni.


Ugyanúgy a kérdező érve is érdekel hogy miért van szükségeg rá. Ha ilyet szeretnél akkor bizonyára annak oka van. Azt mondtad hogy nem a divat miatt. Akkor?

2013. jan. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
27%
21 éves vagyok és 12 éves korom óta van piercingem (első fülben volt), nem tudom megmagyarázni egyszerűen mióta tudatomnál vagyok vonzanak ezek a dolgok és nélkülük el sem tudom képzelni az életem. Sose érdekelt az emberek véleménye, hű vagyok önmagamhoz és így vagyok boldog. Nekem ez számít.
2013. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
60%

Én is 13 éves koromban kezdtem anyumat nyaggatni a pc-vel csak én az ajkamba akarok.

Most 16 éves vagyok és jövőhetén mek szúratni.

Azt mondta azért engedi meg, mert 3 éven át könyörögtem neki és ebből látja hogy nem bánom meg és hogy tényleg akarom.

Kitartás, meglehet győzni az anyukákat is szerintem, csak okosan kell taktikázni ;)

2013. jan. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

15-ös! Én is így vagyok ezekkel a dolgokkal. Egyszerűen vonzanak. Nem tudom megmagyarázni, hogy pontosan mi tetszik a fültágításban, a tetoválásban és a piercingekben. De tetszik és nekem ennyi elég. Nem kell, hogy másnak tetsszen.


16-os! Szerinted, ha nyár elejéig minden nap megpróbálom megfűzni, hogy megengedje, meg fogja engedni?

2013. jan. 8. 23:14
 18/22 anonim ***** válasza:
75%

Háát lehetséges, hogy megengedi...csak légy kitartó :)

16-os voltam

2013. jan. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
16-os. Már kicsit megbarátkozott ezzel a dologgal. azt hiszem, hogy elértem amit akartam. Nyáron meg lesz csinálva!:D
2013. jan. 12. 21:53
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
16 osmár nem olyan kicsi divatb*zis tágesz de hamár csinálsz ilyeneket gondold komolyan és légy tekintettel a jövődre ne divatból vagy hogy menp legyél hanem mert neked tetszik aza legfontosabb a te véleményed am nekem 32 es a fülem kicsik nem tetszenek mert mindig arra gondolok hogy divatbólvan.
2013. jan. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!