Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13 éves vagyok és nagyon...

FedorS kérdése:

13 éves vagyok és nagyon szeretnék nyelv piercinget, de mivel fiatal vagyok csak szülői engedéllyel lehetne megcsináltatni. Anya nem nagyon akarja megengedni. Hogyan fűzzem meg hogy beleegyezzen?

Figyelt kérdés

2013. jan. 4. 16:57
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
40%
Megertem anyukadat, a nyelvpirszing tonkre teszi a fogakat, és szerintem egy kicsit kozonseges is.Nekem is van fultagitom, meg fulporcba pirszingem, és most csjnaltattam egy nyelvfek pirszinget, anyam tudta nelkul. Szoval ha nagyon akarsz valamit akkor szeptum, nyelvfék vagy inyfék pirszinget ajanlom.
2013. márc. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
0%

most 14 vagyok. 5.- be szúrattam a fülembe még összesen 3 at 6.-ba lett köldök pc.-m 7. be meg nyelv pc.

nem bántam meg imádom őket. semmilyen piercinget nem engedett anyukám de a barátommal csináltattam meg és így már nem tud mit csinálni. neked is ezt a módszert ajánlom. mindig beválik és valsz. olcsóbb is.

2013. júl. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!