Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek gáz lány léterme?...

Szerintetek gáz lány léterme? Nem fognak hülyének nézni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Keresek egy férfi parfümöt,de nem fognak hülyének nézni,ha bemegyek pl DMbe (ahol ráadásul biztonsági őr is van) és a férfi illatokat szagolgatom? Elméletben tudom,hogy nem ciki,de bizonyára a legtöbb 16 éves a rózsaszín parfümök előtt szokott bóklászni. Félreértés ne essék, nem használni akarom a parfümöt,csak számomra fontos az az illat
2013. jan. 11. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, én is ezen gondolkozok. :D
2013. jan. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyi gátlásotok van még, értelmetlen dolgok tekintetében. :)

Vagy nem fognak semmit sem gondolni, vagy azt, hogy a barátod,fiú testvérednek, esetleg apukádnak lesz..

2013. jan. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hamarabb hiszik majd azt hogy mondjuk a pasidnak akarsz venni dezodort, mint hogy magadnak. Meg eleve a nők szeretik a férfi dezodorok illatát, nincs abba semmi különös ha bele szagolnak néhányba a boltban. >.>
2013. jan. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én mindig végigszagolgatom :D Igazából az egyik funkciója az is lenne hogy elcsábítson minket, nemde?:D
2013. jan. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lányok, kinek mi a kedvenc férfi illata? :)
2013. jan. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
K.rvára nem fog érdekelni senkit sem, hogy te mit szagolgatsz az üzletben. Ez a világ, hogy "mindenki titeket bámul" csak a ti tinédzser agyatokban létezik. Felejtsd el ezeket a hülye gátlásokat, mert tényleg nem érdekelsz senkit.
2013. jan. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Dehogy fognak.

Én is szoktam ajándékba venni a barátomnak parfümöt, dezodort, volt, hogy az elárusító segítségét is kértem.


19/L

2013. jan. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Világ életemben jobban szerettem a férfi parfümöket, így bármilyen drogériába megyek, legyen az az olcsóbb DM fajta, vagy egy drágább, pl. Douglas, Müller, az első utam a férfi illatokhoz vezet. Soha nem néztek még rám ferdén emiatt, de eszembe sem jutott, hogy kéne. 16 évesen lehetnél önállóbb és magabiztosabb...
2013. jan. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dehogy néznek. Szerinted 16 éves lányok nem néznek parfümöt a barátjuknak, apukájuknak? Én még ruhaüzletben férfirészlegre is bemegyek szétnézni, pedig nincsen pasim. Magamnak szoktam nézelődni ott is. És fel is próbálom :D Nem nagyon tud érdekelni, ki mit gondol, ha nekem az a férfi pulcsi tetszik, azt fogom megvenni :D
2013. jan. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
dehogy :D
2013. jan. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!