Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pesten hol csinálnak olcsón...

Pesten hol csinálnak olcsón tetkót? Csak egy kicsit tetkót akarok csuklóra.15 L

Figyelt kérdés

2013. jan. 14. 21:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Attól még mert valaki 16 év alatt is tetovál lehet jó művész. Max emberileg vannak gondok..
2013. jan. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Márciusban töltöm a 16ot
2013. jan. 16. 16:37
 13/15 SzilKa ***** válasza:
100%

Épp elég, ha emberileg vannak gondok. Hogyan végezheti felelőségteljesen a munkáját, ha a minimum életkort nem veszi komolyan? Fel is jelenthetik testi sértésért!


Tudom, miről beszélek, magam is tetoválok. Gyerekekre nem tetoválunk és kész, sem erkölcsileg, sem törvényileg nem lenne szabad.

2013. jan. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Tapasztalatomat írtam le, de megnyugtató hogy vannak még emberek akiknek az elvek fontosabbak mint a pénz.
2013. jan. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 SzilKa ***** válasza:

Tapasztalat? Nekem meg az a tapasztalatom, hogy sok otthoni tetováló haverra hiszik azt, hogy húdeszépen dolgozik, közben meg jóízlésű ember szemével nézve gagyi, amit művelnek... Tele van pl. a facebook is fos tetkós büszke tinivel, és siralmas, menyire büszkék az elcseszett mintáikra.

Igényes, normális szépérzékkel rendelkező ember a minőséget veszi előtérbe és nem az a fontos neki, hogy legyen divatból "valamilyen" tetkója 2ezerér', vagy neadjisten egy kanna borér'...


Egyébként meg nyilván mindenki azt művel a bőrével, amit akar.

2013. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!