Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kékre szeretném festeni...

Kékre szeretném festeni magam. Hogyan?

Figyelt kérdés

Szóval farsangra törp papa szeretnék lenni minden megvan már kivéve hogy lesz kék a bőröm. :D Hogy oldjam meg úgy hogy ne szenvedjek maradandó sérüléseket? :D


Az arcomat nyakamat és a kezeimet tuti h be kéne festeni. :D



2013. jan. 16. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
testfestőt keress a lakhelyed környékén, vagy nézz be jelmezboltokba, játékboltokba.
2013. jan. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Essence kek pigmentjeit probald meg kremes alapozoval.
2013. jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Testfestékkel...
2013. jan. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
essence kék pigmentjeitől úgy nézne ki, mint egy kék csillámf.aszláma, vagy mint egy diszkógömb. nem beszélve arról, hogy kéne minimum 4 doboznyi pigment, plusz alapozó is(nyilván fiú, ha törp papa akar lenni), ez már alsó hangon is 5000 ft, ráadásul inkább bőrszínű lenne sűrű kék csillámokkal. nem éri meg. szóval testfestéket ajánlom én is.
2013. jan. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ezt találtam:

[link]


28ml, szerintem jó lesz. vezsek belőle vagy 3at

2013. jan. 18. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!