Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy ajak piercing készítés...

Egy ajak piercing készítés mennyibe kerül és nem fáj? És hogy Hatvan vagy környékén van valahol ilyen szalon?

Figyelt kérdés

2013. jan. 17. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne fájna?
2013. jan. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem fáj, hiszen érzéstelenítik, inkább a gyógyulása kellemetlen, de nem vészes az sem. Szerintem legtöbb helyen 3-4 ezer Ft a szúrás, ha viszel ékszert akkor olcsóbb, ha nem akkor azt is ott kell megvenni.
2013. jan. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

van akinek fáj, van akinek nem. egyénfüggő a dolog, nekem pl fájt, de simán ki lehetett bírni, én benne lennék még egyszer :D

az pedig, hogy mennyibe kerül, teljesen szalonfüggő. van ahol eleve beleszámítják az ékszer árát, és ha viszel ékszert, úgy valamivel olcsóbb. és van ahol teljesen külön kell fizetni a kettőt

2013. jan. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

gyöngyösön az atarival(leptopos bolt) szemben a török ignác utcában van egy tetkó-piercing szalon, ott kb 4000 forint, érzéstelenítik.

(nem tudom mennyire tudod hogy hol van az atari, de ha a nagybuszmegállótól megyünk, török ignác út jobb oldalán, bekell menni egy kis udvarba, és ott balra a lépcső előtt van az atari, jobbra pedig, az atarival szemben a piercinges.)

2013. jan. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a legegyszerűbbb ha előtte otthon kipróbálod és akkor majd nem lesz ciki.
2013. jan. 19. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok, nekem nem is érzéstelenítették, de még így is ki lehetett bírni :)
2013. jan. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem. Nagyon szépen köszönöm a kommenteket :)
2013. jan. 20. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!