Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Visions Tattoo-ról székesfeh...

A Visions Tattoo-ról székesfehérváron mi a véleményetek? Érdemes ott szúratnom? Esetleg tapasztalat?

Figyelt kérdés
Ajak piercinget szeretnék, és ez a hely van a legközelebb. Van aki szúratott már ott? Meg volt elégedve?
2013. jan. 28. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdemes, én abszolút meg voltam elégedve :)
2013. jan. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én szintén ajak pc-t szúrattam ott,és nagyon megvoltam elégedve velük, mikor véletlenül lenyeltem a pc-t (fogalmam sincs róla h hogyan) akkor is nagyon segítőkészek voltak, simán újra szúrták, sőt még segítséget is kaptam hogy ha legközelebb így járok azonnal menjek vissza és akk nem kell újra szórni. Én csak jót tudok róla mondani. :)
2013. jún. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!