Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek melyik fülpiercing...

Szerintetek melyik fülpiercing a szebb? Esetleg van valamelyikkel tapasztalatotok? (Gyógyulás stb. )

Figyelt kérdés

Szeretnék szúratni a fülembe egy piercinget, de nem igazán tudom eldönteni, hogy melyik szebb, melyik van kevésbé útban stb.

A két kinézett piercing a helix (felső karika): [link]


Vagy a forward helix:

[link]


Szerintetek melyik a szebb? Van valamelyikkel tapasztalatotok?



#helix #fülpercing
2013. febr. 10. 14:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

biztos, hogy benőne a lyuk, eleinte akár egy éjszaka alatt is, ha már régóta benne van, akkor pedig pár nap alatt, én nem merek vele kísérletezni, eddig a max 3 nap-2 éjszaka volt, ameddig nem volt a fülemben, nem történt vele semmit, de tovább nem mertem fülbevaló nélkül hagyni.

Ha kiveszem, akkor olyan mint egy kis barna pont messziről, közelről azért lehet látni, hogy az ott egy lyuk. Megfelelő világítás mellett van, hogy keresztüllátok rajta. :D (már amennyire egy egyszerű lyukon keresztül lehet látni)

A talpas utáni összeszűkülést (tehát mikor kivettem), tapasztaltam. Egyszer megpróbáltam visszaerőszakolni azt, amelyikkel lőtték. Hát nem volt túl kellemes érzés, inkább nem szenvedtem tovább vele.:D


18.41 voltam.

2013. febr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat:) meg is csináltattam, egyelőre sima helixet, ha nem lesz vele gáz, jöhet a másik..:D
2013. márc. 30. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!