Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondolsz az erősen sminkel...

Riporter kérdése:

Mit gondolsz az erősen sminkelt emberekről?

Figyelt kérdés
Bejönnek az ilyen nők vagy inkább vissza taszítóak?
2013. febr. 11. 19:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igen, erős és erős smink között is van különbség. Van, ami túl sok, nem alkalomhoz illő, vagy éppen látszik, hogy az illető nem tud sminkelni. Az tényleg nem szép, ha egymástól elütnek a színek, lefolyt pandamaci-szeme van vkinek, látszik, hogy mázsás vakolat van rajta, ami darabokban jön is le, a fél feje bronzosító, nincsen eldolgozva a szemfesték, kiló spirállal kent póklábpillái vannak stb.

De van olyan is, ami igényes és szép. Rengeteg nő nem is azért sminkel, hogy másnak tetsszen, meg mert önbizalomhiányos, hanem azért, mert neki egy tetszik, és szeret kreatívkodni.

2013. febr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi!Ment a zöld kéz mindenkinek!:)
2013. febr. 12. 17:12
 13/14 anonim ***** válasza:
pont ma gondolkoztam ezen :) annyira gusztustalan volt ma 2 csaj a buszmegállóba alapozó legalább 5 rétegben és erősen elüt a bőrszínüktől a szempillaspirál kb 20 rétegben volt rajtuk és stb.. én is használok alapozót de nem látszik és érdekes módon ki tudom magam sminkelni.. és az a legszebb ,hogy olyanok kennek 20 kiló alapozót magukra akiknek semmi gond a bőrükkel
2013. febr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mi számít erősnek?

Szerintem van akinek kifejezetten jól áll az erős tusvonal főleg esti sminkhez alkalmakra.Az tényleg nem szép ha már vakolat van rajta és látszik h.elüt az alapozó. De egy erős smink is lehet szép ha megfelelően alkalmazzák és nem egy kislányon hanem egy érett nőn jól tud mutatni.Imádom sminkelni magamat számomra ez élvezet hogy a testem olyan mint egy vászon és a hangulatom szerint festhetem ki.(ízlésesen)


28/L

2013. febr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!