Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány körömlakkod van? Mennyi...

Hány körömlakkod van? Mennyi a még normális mennyiség?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 1. 09:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
60 körül. :) ha használod őket folyamatosan akkor az a jó ha minél több :)
2013. ápr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

kb 10...

Régebben rendszeresen használtam mindet, de már egy jó ideje egyáltalán nem festem a körmöm, csak nagyon ritkán. De már így is van olyan, ami használhatatlan már, mert olyan kevés van benne hogy nem tudom kiszedni. :/


Olyan 70+ már elég durva mennyiség szerintem.

2013. ápr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

35 körül, múltkor számoltam. :D

Hát annak ez piszok sok, aki nem festi a körmét, vagy csak szolid színekre.

Többre igazából nincs szükségem, időnként veszek egyet, csak mert a lelkemnek jó, de próbálok leszokni. :D Anyám szerint beteges, bár mióta nem otthon lakok, duplázódott a készlet, szóval most ki lenne akadva. :D

Normális, amit még kihasználsz. De azt annyira nem értem, mikor valakinek 5 majdnem egyforma árnyalatú lakkja van, az pocséklás, mert úgyis kidobja a felét, ha beszáradt (azért lakkhígítóval se lehet a végtelenségig hígítani).

Én olcsó lakkokat veszek általában, mert nálam azok is bírják egy hétig, szóval nagy kiadásokba nem verem magam, de néha már így is betegesnek érzem. :D

2013. ápr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
50-60 körül...nem tudom,van-e normális mennyiség :) én pl nem csak 1 színűre festem a körmöm,hanem díszítem is,ezért ez a sok
2013. ápr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Kerek 50 darab. Én ezt nem látom soknak, legalábbis elég kicsi helyen elfér:) Viszont amit tényleg gyakran használok ennyiből, az kb 10. Sokat azért vettem meg, mert kifutó termékek voltak, és olcsóak.

Egyszer olvastam egy lány kommentjét egy hasonló kérdésnél, akinek állítása szerint 400 darab volt. Az már rettentő soknak tűnik nekem.Belegondoltam, hogyha minden nap újat kenne fel, akkor is több, mint egy évig nem lenne kétszer ugyanolyan körme.

2013. ápr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
400? hát van lakk, ami sok évig bírja, de szerintem évente 3-4 lakkot lehet teljesen elhasználni, ha nem szárad be. Én a lábamon is lakkozok télen-nyáron, de 400 az életben nem fogyna el.
2013. ápr. 1. 21:15
 17/23 anonim ***** válasza:
30 db Én kb. 2-3 naponta új színt teszek fel, szóval használom az összeset, meg mindig csak leárazásokon veszek körömlakkot így nem fáj annyira a pénztárcámnak. Ami nem normális szerintem mikor egy színből van meg valakinek 10 árnyalat:D Van ismerősöm akinek van piros, meggy, bordó, vörös, sötétpiros, csillámos bordó, burgundi, világos burgundi stb lakkja és még veszi hozzá.. és ezt minden szíből eljátsza:D
2013. ápr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 bogcsika22 ***** válasza:

Nekem olyan 20 korul van.

Szerintem mar olyan 60-70 folott az mar soknak szamit mert nekem keves szin tetszik.

2013. ápr. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
34%

Tizen akárhány van. De mindig bővítem ha valami megtetszik, meg volt hogy hugimtól kaptam ajándékba. Moyra a legtöbb, meg van 2 miss sporty, vettem Lovely-t de az nekem nem vált be, a sötétlilám annyira "vizes" hogy nem tudom hány réteg kell hogy fedjen rendesen. :(

Moyrákban viszont nem csalódtam akármilyen színűt vettem.

Normális mennyiség? Szerintem olyan 30 max 50 féle normális, annál több hülyeség szerintem.

2013. ápr. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
nekem kb. 10-20 között van :)
2013. ápr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!