Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek a születési év...

Szerintetek a születési év tetoválása alkarra valami jó betűtípussal nem rossz ötlet?

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 12:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz, csak értelmetlen :/
2009. okt. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
arra is gondoltam hogy kiegészítem valami szöveggel, alá
2009. okt. 10. 12:54
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Rossz ötlet,ha már tetováltatsz vmi olyat csinálj ami szép vagy jelent neked valami,egy idézet v akármi,de a születési éved?! ne csináld
2009. okt. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát nemtudom, nekem tetszik jelent valami az az évszám, amikor születtem, főleg hogy írtam, alá szeretnék valami szöveget is
2009. okt. 10. 13:20
 5/11 anonim ***** válasza:
most ezt komolyan tőlünk kérded? szerintem se, de ha akarod, rajta! ennyi.
2009. okt. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azt tetováltasd magadra aminek a jelentése számodra fontos, örök emlék. Ha neked ez a születési dátumod, akkor hajrá..
2009. okt. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
kis egoista... szerintem hülyeség, nem tudod megjegyezni mikor születtél? ha vki a gyereke születésének évszámát tetováltatja magára, annak több értelme van (nem sokkal)
2009. okt. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

sztem sem vmi jó 5let. nekem akarma számom van(ami kiszámithato a születési dátumból)

bár én nagyon ezós vagyok, aki nem az, annak ez sem jelent semmit ugyh...

2009. okt. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek, szerintem baromi gáz. Láttam már ilyet...khm...

Ettől már csak az rosszabb, ha valaki az aktuális szerelme nevét tetováltatja magára (huszonévesen, egy átbulizott hétvége után...) :)

Ha jobban belegondolok, eleve a tetoválást sem tartom jó ötletnek. De ez az én dolgom, az meg a tied, hogy végül mit csinálsz magaddal! :)

2009. okt. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elég hülyeség.
2009. nov. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!