Jó vagy rossz ötlet?

Figyelt kérdés

sziasztok.

évek óta vágyok egy nyelvpiercingre. anyu nem engedi.. max akkor, ha évvégén 4,5 leszek.. de az nem fog összejönni.

most azon gondolkodom, h ha lesz pénzem belövetem titokba.. fogszabályzóm van, szóval kicsit pösze is vagyok.. annyira nem vészes már.. csak nagyon ritkán ejtek hibát. (lány vagyok) és nem beszélek nagyon nyitott szájjal. inkább "orrom alatt." és nem is beszélek anyummal annyit.. szóval szerintem nem venné észre.. de nemtudom, félek, ha észreveszi, akkor kiakad, és áhh.. még arra gondoltam, hogy most köldök pirercinget csináltatok.. azt nem veszi észre biztosan. és akkor nyáron lövetem be egy buli előtt a nyelvembe a piercinget, mert akkor másnapra kicsit megszoknám.. szerintetek mit tegyek? melyik ötlet jó? van jobb ötletetek? segítsetek pls.:) köszönöm.:)


2010. márc. 5. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
nyelvedbe lövess az jóó:D
2010. márc. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
áhh.:D minden álmom, h oda lövessek.:D csakcsak.. ha anyám észreveszi, akkor necces..:S meg félek pösze leszek tőle, és akk levágja, h mivan, és kidugatja velem a nyelvem.><:D
2010. márc. 5. 21:42
 3/10 anonim ***** válasza:
belöveted, aztán 3-4 napig úgy fel elsz dagadva a nyelved hogy örülsz ha enni tudsz, nemhogy beszélni. titokban esélytelen, plusz akoris látszik, vagy ásítasz és meglátja.. botrány gyanús
2010. márc. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tesómnak is van, neki 1 nap alatt rendbejött. és fél évig tudta titkolni. anyum előtt sosem ásítok. enni nem nagyon szoktam.:) sose vagyok éhes.. meg ha eszek is, akkor is a szobámban, szóval nem látja, hogy szenvedek.:D
2010. márc. 6. 08:38
 5/10 anonim ***** válasza:

mondd meg neki hogy nem érdekel a véleménye, és hogy te ezt szeretnéd, és azon gondolkozol hogy megcsináltatod titokban, szóval ígyis úgyis meglesz, annyi választási lehetőséget kap, hogy tudni akar róla vagy nem..

erre a rossz válasz persze az hogy

mit képzelsz hogy szemtelenkedsz velem?! büdös kölyök takarodj a szobádba! és nincs zsebpénz 2 évig!!!

de talán megéri...

2010. márc. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
húh.. hát nemtudom. szerintem akkor mindeképp megakarja akadályozni, h belövessem. de nem izgat.. tényleg szarok a véleményére. csak attól félek, h kiveteti velem. akkor meg a semmiért csináltattam meg..=/ a szobafogság az nyerő lesz.. 2 hónap.. vagy 3.. de azt betartom, meg nem is izgat.. úgyis jönnek hozzám haverok.:P
2010. márc. 6. 18:43
 7/10 anonim ***** válasza:

ha belöveted, észreveszi, mert még pöszébb leszel.

attól h tesódnak nem úgy volt..

meg ha buli előtt akarod rem tudod h nem ihatsz rá alkoholt.

nekem van évek óta több helyen is, a nyelvemben is, nem egy nagy cucc, ráér az akkor is ha jó lesz az átlagod:)

2010. márc. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát.. nemtudom..:) jó neked, h van.:) nekem minden álmom. tudom, hogy nem nagy cucc, de már évek óta vágyom egy nyelvpiercingre. és az átlagom meg nem lesz 4,5.. sajnos..=(
2010. márc. 9. 17:05
 9/10 anonim válasza:
sztem csináltasd meg!!!ha meg ki akarja vetetni mond meg neki,h akkor csunya lesz,stb.............kamuzz egy kicsit!!!!
2010. márc. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
azlesz.:D vagy szimplán elfutok, mikor kiakarja venni.xd
2010. márc. 20. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!