Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót ajánlotok?

Milyen alapozót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és rengeteg a miteszerem milyen alapozót ajánlotok amit könnyen feltehetek és nem feltünő. Világos bőröm van és még amatőr vagyok az ilyen dolgokban.Kozmetikushoz is járok kezeltetni de kellene alapozo
2013. júl. 18. 07:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmilyen alapozót ne tegyél az arcodra. Kezeltesd ki inkább a miteszereket. Max BB krém ha nagyon ragaszkodsz hozzá, de vigyázz, hogy jól eldolgozd, hogy ne vegyék észre,.
2013. júl. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, ne használj alapozót gáz.
2013. júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne használj semmit! Én épp azt imádom a fiúkban, hogy ők mindenhogy helyesek.
2013. júl. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem gáz, ne hallgass arra aki ezt mondja:) természetes h szeretne mindenki jól kinézni, és joga is van mindenkinek hozzá:) főleg olyanra ne hallgass aki nem küszködik pattanásokkal. mert annak fogalma sincs mit jelent megjelenni ilyen arccal a tökéletes börű emberek között. az én barátomnak is nagyon problémás a bőre. ezer féle krémet kipróbált már, volt kozmetikusná, bőrgyógyásznál, szedett gyógyszert, nagyon drága ecsetelőket írt fel neki az orvos. de csak picit javult. könnyű írni h várd meg míg kijavulsz de az vagy sokára lesz vagy sosem:s szóval én is szeretném előterjeszteni a barátomnak h a drága krémek helyett inkább kezdjen el kipróbálni esetleg színezett hidratálót, korrektort, vagy alapozót. persze nem maszkot akarok az arcára, csak annyit h legyen egy kis ömbizalma. én felrakom neki, mert azért csak én sminkelek egy jó pár éve, meg vannak jó ecseteim:D

viszont még ajánlani én sem tudok. majd ami bevállt az én barátomnak azt megosztom veled:)

20/L

2013. júl. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
acnecolor patikákban lehet kapni.. :-)
2014. júl. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!