Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van olyan nő rajtam kívül,...

Van olyan nő rajtam kívül, aki nem tud sminkelni?

Figyelt kérdés

Én akárhogy próbálom kb olyan hatást érek el, mintha bemostak volna

egyszerűen nem megy :(


2009. okt. 20. 18:48
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

oké , köszönöm szépen a válaszokat :)

örülök, hogy nem csak én vagyok ilyen szerencsétlen :D

2009. okt. 21. 15:51
 12/16 anonim ***** válasza:
én 30 éves vagyok és a mai napig nem tudok. Ha ciki ha nem ez van! Fel a fejjel! :))))
2009. okt. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

csak gyakorlás kérdése :) általában kb 1-2 év, mire megtanulod, mi áll jól neked és hogy kell föltenni (napi sminkeléssel).

Egyébként valószínűleg egyszerűen rossz színeket használsz és túl erősen. A kozmetikusok szerint a legrosszabb a fekete szemceruza, szinte senkinek sem áll jól! Fekete helyett vegyél szürke vagy barna árnyalatot és azt is csak halványan.

Az is lehet, hogy egyszerűen még nem szoktad meg magad sminkben, azért érzed furának. Az meg idővel elmúlik :)

2009. okt. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

hát igen

fekete szemcerkával próbálkoztam ... :D

2009. okt. 21. 17:25
 15/16 anonim válasza:
Énse tudok általában szemceruzázok meg van iylen szürkés csillámporom azt felülre elkenem zsebivel nagyjából letörlöm és mikor a nap rásűt akkor csillog! xD Ezen kívűl mást nagyon nem használok!
2009. okt. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

én sem tudom kisminkelni magamat :S

Pedig van egy oldal, ahol lehet virtuálisan kisminkelni képet magadról, és ott olyan jól "nézek ki" utána :(


De nagyon ügyetlen vagyok és úgy nézek ki mint egy bohóc, vagy egy transzvesztita :S :(.....

2010. szept. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!