Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rook piercing tapasztalatok?

Rook piercing tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szeretnék ilyet, de többen mondták, hogy úgy tudják nagyon fáj (olyat nem ismerek akinek van), az interneten pedig azt olvastam, hogy az egyik legfájdalmasabb fülpiercing.


Helixem több is van, tragus is mindkét oldalon. Ezekhez képest milyen?

[link]


Van valakinek tapasztalata?



2013. júl. 24. 22:22
 1/10 kedves97 válasza:
100%
Több ismerősömnek is van, aztmondták ki lehet bírni, nem fájdalmasabb mint akármelyik más piercing, szerintem nagyon szép, nyugodtam csináltasd meg :)
2013. júl. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon tetszik*.* nekem is van hélix karikám. ez vajon mennyibe kerülhet?
2013. júl. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ja szerintem menj olyan szalonba ahol érzéstelenÍtenek és akkor gondolom nem lesz nagyon fájdalmas
2013. júl. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Fülporc érzéstelenítésről még nem hallottam, pedig sok helyen ki van lyukasztva a fülem.

2013. júl. 25. 19:12
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Juj, ez nekem is nagyon tetszik, de a piercer azt mondta, hogy ez elég necces. Kicsit jobban is fáj, nehezebben is gyógyul. Ha megcsináltatod, majd leírod a tapasztalataidat?:)
2013. júl. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
fagyasztó sprayel érzéstelenítették nekem a fülporcomat:)
2013. júl. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem fáj jobban, mint egy industrial...az pedig nem sokkal fájdalmasabb, mint a tragus...tulajdonképpen csak kellemetlenebb, de nem fájdalmasabb - egyik ismerősömnek van, ő mondta...én is sokáig akartam, de a végén annyi ékszert tettem a fülembe, hogy már nem maradt neki hely...(vagyis hely lenne, de már nem mutatna jól)...


Egyébként egy kis off, bocs miatta: a tragus két oldalon jól néz ki? Nekem még csak egyik oldalon van egy pötty, de karikát szeretnék a másik oldalra - lévén, hogy máshol nincs hely a fülemben, de imádom a fül ékszereket - viszont barátnőm szerint hülyén néz ki, és rossz ötlet...és általában ilyen kérdésben nem hallgatok rá, de tény, hogy még nem találkoztam olyan emberrel, akinek mindkét oldalon van...

2013. júl. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és utolsó vagyok (7-es): nekem is van egy csomó piercingem a fülemben (tragus, industrial, helixek), de nem érzéstelenítettek egyiknél sem...
2013. júl. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

7-esnek:


Nekem tragusban kis pötty van mindkét oldalon, és színben illik a többi fülpiercinghez. Szerintem nem gáz ha mindkét oldalon van. Jobban nézne ki mindkét oldalon karika, vagy mindkét oldalon pötty. :) De hát miért ne újíthatnál valamit? :) Nincs az sehol megírva hogy mindennek szimmetrikusnak kell lennie.


Mindenkinek köszönöm a válaszokat! Leghamarabb szeptemberben fogom megcsináltatni, ilyen melegben nem akarom, mert tapasztalat hogy jobban szenved vele az ember ilyenkor.


Érzéstelenítés nélkül fogom, mint az eddigieket. Nekem az a fagyasztó spray nem hangzik túl jól. :)

2013. júl. 28. 17:36
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
7-es: nekem nem tetszik, ha szimmetrikus, direkt mindig úgy szúrattam eddig, hogy ne legyen szimmetrikus a két oldal, így nekem nem tetszik, ha mind a két oldalon van tragus, de ez teljesen ízlés kérdése:)
2013. júl. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!