Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehetséges, hogy ki fog...

Lehetséges, hogy ki fog szakadni a köldök piercingem?

Figyelt kérdés
Május 17.-én csináltattam köldök piercinget. Nagyon szép volt, be sem gyulladt. A piercinges csaj azt mondta ha nem gyullad be elég 2 hétig rendesen kezelni. 2 hétig kezeltem. Utána nem volt vele baj. Most meg már lassan 3 hónapos lesz és gennyezik, valamint a szára alul kilóg. Nem is híztam, hogy attól kijjebb lökődött volna. (Sőt inkább sokat fogytam.) Betadine-ezem napi 2x és kamilla teával borogatom napi 2x. Mivel kezeljem még? Rendbe fog még jönni vagy ki fog szakadni? :( Nagyon szomorú vagyok emiatt! :(

2013. aug. 6. 11:08
 1/5 anonim válasza:
szia, nekem is ez volt a helyzet, h kb 1 hónaposan gyulladt be és előtte semmi baja nem volt, nekem az oxycort nevű spray segített, plusz a betadine és a tetran krém + kamillás borogatás. az oxycort sajnos csak receptre kapható :/ ha nincs vékonyan szúrva nem szakadhat ki :)
2013. aug. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fújkáld ocetnisepttel, az recept nélkül is kapható, nekem ezt ajánlotta a piercer.
2013. aug. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkét választ! :)
2013. aug. 6. 12:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan jártam, én alkoholkúrára fogtam...már egyre ritkábban gennyezik...szerintem nem fog kiszakadni!: ) (enyém is meg van még...és fél éve volt ez a gennyes probléma)
2013. aug. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Utánanézek ennek az alkoholkúrának!:)

Eléggé kilóg alul a piercing szára, ezért félek...:/

2013. aug. 6. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!