Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tegnap lövettem orr piercinget...

Linduci07 kérdése:

Tegnap lövettem orr piercinget szalonban, de hegyes a vége mint egy fülbevalónak amivel kiszokták szúrni a fület ez normális? Nem merek még másikat belerakni. Már többször ugy megszúrta az orromat középen h vérzett.

Figyelt kérdés

2013. aug. 10. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért hegyes a vége, mert lőni nem lehet tompa végű dologgal, ez normális. Inkább az nem normális, hogy lövetted..az orrpiercinget szúrni szokták a jobb helyeken, rendes piercer nem lövi.
2013. aug. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én szúrattam szalonban és nekem nem volt hegyes a vége. Picike kis kampós vége volt, h ne csússzon ki.

[link]

2013. aug. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
csak két nap után nem akarom kicserélni.
2013. aug. 11. 10:37
 4/10 A kérdező kommentje:
[link] ilyen van az orromba
2013. aug. 11. 20:28
 5/10 anonim ***** válasza:

Júj, ez nagyon hegyes... Ilyet nem is láttam még(mondjuk nem szoktam pc-ket nézegetni...).

És ha vennél másikat és bevinnéd a szalonba, h cserélje ki?

2013. aug. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mindennap folyik a vér az orromból mert kiszurja a másik oldalt. és szalonba csináltattam...
2013. aug. 13. 21:09
 7/10 anonim ***** válasza:

De hát ez nem normális , hogy szúrja és vérzik.

Az egy dolog, hogy fáj, de ha mindig sebes? Elfertőződik, begyullad, stb...

Szerintem agy szedd ki és hagyd az egészet a f.enébe, vagy pedig vegyél nem hegyes végűt és cseréltesd ki.

2013. aug. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Menj el egy normális szalonba..ajánlom Mártit az Invictusban. Ott majd kicserélik neked rendes piercingre.
2013. aug. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én a helyedben ráküldeném az anyámat, apámat minimum, ha nem mást, arra a kreténre, aki fülbevalót lő az orrodba, meg a máséba orr-piercing szúrása helyett! Persze hogy megszúr, nem orrba való!

Nem ártana pedig kicserélni, de akkor még kérdéses lesz a vastagság, nem feszíti-e a piercing lyukat, mert ezek a fülbevalók általában vékonyabbak az orr-piercingnél.

2013. aug. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat sikeresen kicseréltem nincs beggyualdva semmi :)
2013. aug. 16. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!