Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Industrial piercing? Tapasztal...

Industrial piercing? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szeretnék a napokban industrial piercinget,de kissé bevagyok tojva tole,mert eléggé elijesztettek,hogy beszarok úgy fog fájni..a fájdalom annyira nem tud eltántorítani,csak hát ki szereti ha fáj valamije?:D mert mindenáron akarom,csak azt szeretném megtudni a tapasztaltaktol h kb.milyen eros fájdalomra számítsak..:) normális válaszokat kérnék!

2013. aug. 15. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, figyelj. Húgomnak van, neki eléggé fájt, mert el volt címkézve a tű, amivel szúrták neki és kétszer kellett átkínlódni rajta a szart. Azt mondta, másodjára már rohadtul fájt neki, de meg se nyikkant.

Azt mondják, a mellbimbó piercing a legfájdalmasabb, nekem meg az van, én kb meg se éreztem.

Függ a te fájdalomküszöbödtől. Ha a fájdalom eltántorít, akkor szerintem ne csináltasd meg. Ha nagyon akarnád, akkor nem az lenne az első szempont, amit figyelembe veszel.

2013. aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de nagyonis akarom,csak csak azért eszembe jut,hogy mennyire is fájhat,de vissza nem lépnék,ha már ott ulnék a székben.csak kiváncsi vagyok mennyire fájdalmas igy tapasztalatok szerint:)
2013. aug. 15. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:
A felső lyuk szúrása sokkal jobban fáj mint az alsóé de az is simán kibírható hiszen pár másodpercről van szó. Inkább a gyógyulása nehézkes, az enyém fél évig gyógyult. Ezalatt óvd mindentől, pl ne akadjon bele a hajad (bár ez elkerülhetetlen). Amíg gyógyul nem tudsz majd arra az oldaladra feküdni, de szerintem megéri mert nagyon jól néz ki a fülben.
2013. aug. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem van és fájt. Nem olyan fájdalmas, hogy az ember nem bírja tartani a szükségletét. De egyszerre 2 lyuk. Porcba. Utána nekem sokáig fájt. 4 hónapig gyógyult és mikor azt hittem, meggyógyult, újra és újra begyulladt. Őszi szünetben csináltattam, most nyári szünet vége van és most mondhatom azt, hogy teljesen meggyógyult. Már nem gyulladozik be ahogy szeszélyesen kedve tartja. Szúrás után jól oda kell rá figyelni, nem érhet hozzá semmi dolog, ami koszos. Nem szabad tapogatni, a hajat el kell tűzni, nem érheti víz.

Szóval visszatérve a fő kérdésre igen, fáj, de túléled simán, gyorsan megvan. Nekem azóta se vette el a kedvemet a további luggatásoktól. :)

2013. aug. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!