Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót ajánlotok?

Milyen alapozót ajánlotok?

Figyelt kérdés
tudom, egyénfüggő hogy kinek mi válik be, mégis kéne egy kis segítség, hogy melyik alapozót tudjátok a legjobban ajánlani. 5000 ft-nál nem nagyon szeretnék többet költeni rá, pattanásra hajlamos vagyok szóval az is szempont hogy viszonylag erős fedésű legyen.
2013. aug. 22. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel elég pattanásos volt a bőröm, ezért kétségbeesetten próbálkoztam mindenféle fajtájú, fedésű, márkájú alapozóval, de sose fedett annyira hogy jól érezzem magam, és nagyon sok korrektort kellett használnom. Most pár hónapja Szlovákiában jártam és csak úgy bementem egy 1 eurós boltba, ahol megláttam egy teljesen noname alapozót, 1 EURÓÉRT! Kinyitottam, megszagolgattam, láttam hogy elég sűrű, akkor biztos jól fed, megvettem, max vesztek egy eurót. És esküszöm ENNÉL JOBBAT MÉG NEM HASZNÁLTAM. pedig kipróbáltam már tényleg mindent, vettem már több tízezerért egész Clinique szettet, stb, de ez minden amit egy alapozótól akarni lehet : D

Nagyon jól fed, egyáltalán nem lesz zsíros hatású, és majdnem egész nap bírja. Ja, és nagyon lassan fogy, nem hiszem el. és 1 euró. az van ráírva, hogy budapesten forgalmazzák, szóval biztos itt is lehet kapni valahol, kisebb boltokban keresd szerintem ilyen százforintos jellegűekben. De amúgy tényleg nem gagyi.

Editt Perfect Mat van a kupakjára írva, és kupakos műanyagtégelyben van.

[link]

2013. aug. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok és nagyon meg vagyok őrülve szóval találtam neked egy magyar oldalt is:

[link]

2013. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) bár meg kell mondjam, kicsit bizalmatlanul kennék olyan alapozót a bőrömre, amiről még sosem hallottam, plusz leginkább olyanra vadászom, ami drogériában, esetleg gyógyszertárban vagy a douglas-ben beszerezhető...de köszönöm a segítséget :)
2013. aug. 22. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!