Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok/nők! Ti mennyire, vagy...

Csajok/nők! Ti mennyire, vagy hogyan sminkelitek magatokat, amikor mentek valahova és amikor otthon vagytok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 12:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nyáron mindig BB+alapozó keveréket használtam a fényvédő miatt, mivel napallergiám van, de a naptejektől meg pattanásos leszek. Erre egy kis átlátszó púdert szoktam rakni, hogy ne legyen fényes. Akkor meg már úgy voltam, hogy innen már nem tart semeddig egy kis szemhéjpúdert meg spirált feldobni csak szolidan. Ha megyek valahova, akkor is ezt szoktam felkenni, max szemceruzát használok még pluszban. A számra hétköznapokon csak színtelen ajakbalzsamot. Örülök, hogy itt az ősz, és nem kell az egész arcom bemaszatolni majd. Az orrom nagyon pigmentfoltos a hegektől, néha pattanások is vannak, úgyhogy elég lesz oda kenni egy kis korrektor vagy alapozót, mert az arcom többi része teljesen oké. Ha az orrom nem lenne ilyen, lehet semmit sem használnék spirálon kívül.
2013. aug. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Hétköznapra BB krémet és szempillaspirált használok, ill. korrektort igény szerint.

Nagyon ritkán szemceruzával kihúzom a szemem, de ált. meg is bánom, mert felül mindig elkenődik, annyira hülye a szemhéjam :(

Itthonra csak színezett hidratálót használok.

2013. aug. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Itthonra nem sminkelem magam. Minek? :D Utcára meg attól függ. Ha aznap retekül néz ki a bőröm/fejem, akkor korrektort használok meg kis pirosítót. Ha meg valamilyen eseményre megyek (buli, esküvő, vacsora), akkor egy halom cuccot felkenek a fejemre, hogy gyönyörű legyek, meg mert imádok sminkelni és ilyenkor kiélem.
2013. aug. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ha megyek valahova, alapozó, korrektor mindenképpen. Ez jó barátnőhöz(ha csak nála leszünk), Tescoba, rokonokhoz. A "normál" sminkem, alapozó, korrektor, fehér szemceruza (optikailag nagyobbítja a szemet, és tök diszkréten néz ki), fehér szemhéjpúder a szemzugokba, fekete szemhéjpúder a mélyítővonalba, szempillaspirál, szájkontúrceruza(tökéletesen megegyezik a szám eredeti színével), nude rózsaszín rúzs, szájfény.

Otthonra egyáltalán nem sminkelek.

2013. aug. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Itthon semennyire, nyáron nagy melegben semennyire max egy kis szempillaspirál és rúzs. Egyébként a mindennapokban BB krém, púder, szempillaspirál és tus vagy szemhéjpúder, illetve ajakápoló vagy rúzs. :)
2013. aug. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Itthon semennyire, nyáron semennyire, télen semennyire.

Ősszel és tavasszal a sminkem, alapozóból, púderből, korrektorból, és egy nagyon világos bőrszínű szemhéjfestékből áll.


MAC Studio Fix Foundation - NC30

MAC Pro Longwear Concealer - NC20

MAC Mineralize Skinfinish Natural - Light

2013. aug. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
itthon semennyire, nyáron semennyire, egyébként bb krém, korrektor, szempillaspirál,ajakbalzsam, alkalmakkor +tus, +szemhéjpúder, néha szemceruza 18/L
2013. aug. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Erősen festem a szemem, de ízlésesen. Nyáron nem púderezek, meg pirosítózok, hűvösebb időben igen :)


Rúzst nem használok, max. szájfényt.

2013. szept. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha otthon vagyok, akkor sehogy sem, kivéve ha várok valakit, aki nem a párom (mert ő szereti még a karikás szemeimet is), akkor a minimum a korrektor a szemek alá és a bőrhibákra és szempillaspirál, esetleg vmi ajakcucc.


Ha egyetemre megyek, akkor a bőröm állapotától függően használok alapozót és púdert, korrektort mindig, ezen kívül ami ilyenkor mindig van rajtam, az spirál, pirosító és valami ajaktermék. Néha a szememet is kifestem, azt mikor hogy, épp amilyen hangulatom van (van, amikor tusvonalat húzok, van, amikor ceruzával húzom ki, van, amikor teljes szemhéjpúderes sminket készítek - ilyenkor szinte csak natúr árnyalatokat szoktam használni, illetve esetenként tompább zöldet, lilát, púderrózsaszínt).


Ha elmegyek valahova este, akkor helytől függően festem ki magam. Színházba nem szeretek nagyon erős szemsminket feltenni (a legdurvább, amit csináltam, az egy tompított zöld füstös szem volt, de semmi fekete, semmi ezüst csillám meg ilyenek), de koncertre, buliba (bár oda szökőévente 1x megyek), esetleg esti szabadtéri színházi előadásra azért néha készítek erősebbet is. Ha erősebb a szemsminkem, akkor mindig natúr rúzst vagy szájfényt teszek.

2014. jan. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!