Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem találom magam szépnek,...

Nem találom magam szépnek, nincs önbizalmam, pedig azért igényes vagyok! Kinek mutathatnék képet, hogy tudjon véleményt adni, esetleg min változtassak, és mit emeljek ki magamon, valamint hogyan szerezzek önbizalmat?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, ma volt az első napom az új suliban, egész jó volt..:) De nincs

önbizalmam, márpedig az a barátkozáshoz is adna némi löketet, könnyebben menne tőle. Esetleg valaki benne van, hogy küldhetek neki képet, és ŐSZINTE véleményt adna rólam, min változtassak, mit emeljek ki, és hogy szerezzek egy is önmagamba vetett hitet? nagyon hálás lennék!:)



2013. szept. 2. 21:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Küldj!:) Őszinte leszek.

15/L

2013. szept. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
várom a képet, őszinte leszek!
2013. szept. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
nyugodtan küldj képet
2013. szept. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Küldj! Nekem sincs sajnos egy csepp önbizalmam se:((
2013. szept. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!