Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti hol tároljátok a fülbevalói...

Ti hol tároljátok a fülbevalóitokat?

Figyelt kérdés

Nekem elég sok van, és az a helyzet, hogy már az ékszeres dobozokban nem fér. Valami olyasmit szeretnék, hogy reggel könnyen lehessen levenni, nem kell még dobozt nyitni meg csukni, stb. Van ötletetek?

Előre is bocs, ha rossz kategóriába írtam!! :))



2013. szept. 16. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Van ilyen babafigurám,mint a képen,csak több akasztóval,az akasztósakat arra akasztom

[link]


Illetve a bedugósaknak van ilyen fám,én csináltam,erősebb kartonból

[link]

ezekbe a bedugós megy.

(szép szines kartonból összeragsztottam kettő,hogy mindkét oldala szines legyen,és csináltam rá lyukakat.Tök jól mutata.Igaz napi használat miatt kb 2 évet birt ki az első,most már a másodikat koptatom,de szép és praktikus.

2013. szept. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
linkelj már arról is képet :) mert ugyanazt linkelted be kétszer
2013. szept. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!! Jelenleg nincs itthon kartonom, de intézkedek és meg fogom csinálni. Kösz az ötletet!! :)
2013. szept. 16. 12:29
 4/8 anonim ***** válasza:
2013. szept. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenem van:

[link]

2013. szept. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én dobozban tárolom őket, nekem nem tetszenek ezek az akasztós megoldások.

Még azt tudod csinálni, hogy veszel több kisebb dobozt és valamilyen szempontból rendszerezed a fülbevalókat (pl. szín szerint), így könnyebben tudsz keresgélni reggelente: )

2013. szept. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia szerintem az olyan bazáros ha ki vannak rakva a csüngő ékszerek. De persze ez ízlés kérdsée. Én a dugós fülbevalóimat úgy tárolom, hogy egy képeslapot egy gombostűvel kiszúrtam és a lyukakba dugtam be a fülbevalót. Szerintem így sokkal rendezettebb de én ezt egy dobozban tárolom.
2013. szept. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a választ!!
2013. szept. 16. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!